# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (1.) M18 (1.) 1982 00:23:29
2. 2. Michal Šmída (CZE) Drahanský sport team M (2.) M18 (2.) 2001 00:24:02
3. 3. Radek Polák (CZE) SHORT BIKE Olomouc M (3.) M40 (1.) 1979 00:24:11
4. 4. Daniel Raška (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (4.) M18 (3.) 1996 00:24:14
5. 5. Jan Lachnit (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (5.) M18 (4.) 1980 00:24:14
6. 6. Martin Lorenc (CZE) TJ Liga 100 Olomouc M (6.) M40 (2.) 1975 00:24:20
7. 7. Tomáš Kašpařík (CZE) SK Přerov M (7.) M40 (3.) 1975 00:24:58
8. 8. Petr Matějík (CZE) Cykloracing Team Olomouc M (8.) M50 (1.) 1964 00:26:04
9. 9. Petr Pospíšil (CZE) Koberun M (9.) M40 (4.) 1979 00:26:14
10. 10. Max Černý (CZE) Biatlon Prostějov M (10.) M40 (5.) 1972 00:26:26
11. 11. Adam Fritscher (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (11.) M40 (6.) 1975 00:26:40
12. 12. Tomáš Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (12.) M18 (5.) 1986 00:26:54
13. 13. Jiří Balihar (CZE) Olomouc M (13.) M40 (7.) 1973 00:27:00
14. 14. Jan Šmída (CZE) Drahanský sport team M (14.) M18 (6.) 1999 00:27:09
15. 15. Jiří Ingr (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (15.) M40 (8.) 1976 00:27:19
16. 16. Jan Kuchař (CZE) SDH Vojnice M (16.) M40 (9.) 1976 00:27:23
17. 17. Tomáš Tvarůžka (CZE) Bez klubové příslušnosti M (17.) M40 (10.) 1972 00:28:59
18. 18. Rostislav Šibrava (CZE) Jeseník M (18.) M18 (7.) 1993 00:29:23
19. 19. Jiří Drtil (CZE) Lípy M (19.) M50 (2.) 1968 00:30:06
20. 20. Blanka Doleželová (CZE) TJ LIga stovkařů Olomouc Ž (1.) Z40 (1.) 1979 00:30:39
21. 21. Bohuš Barbořák (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (20.) M60 (1.) 1959 00:31:08
22. 22. Libor Teplíček (CZE) KVS Náměšť na Hané M (21.) M50 (3.) 1968 00:31:30
23. 23. Hana Baliharová (CZE) Olomouc Ž (2.) Z50 (1.) 1969 00:31:32
24. 24. Peter Kosztyu (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (22.) M60 (2.) 1958 00:31:40
25. 25. Tomáš Rašner (CZE) KVS Náměšť na Hané M (23.) M50 (4.) 1969 00:32:48
26. 26. Blažena Svačinová (CZE) Pampeliška Olomouc Ž (3.) Z50 (2.) 1952 00:34:01
27. 27. Jiří Mokrý (CZE) Olomouc M (24.) M40 (11.) 1974 00:34:16
28. 28. Vlastimil Dedek (CZE) IDS Olomouc, a.s. M (25.) M60 (3.) 1952 00:34:44
29. 29. Zuzana Římská (CZE) Elektrocentrum Trading Olomouc Ž (4.) Z40 (2.) 1971 00:36:37
30. 30. Miroslav Pecháček (CZE) SK Orel Dolní Čermná M (26.) M70 (1.) 1948 00:40:36
31. 31. Karel Pikal (CZE) OSŽ Česká republika M (27.) M70 (2.) 1949 00:40:39