# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Zuda (CZE) Ústí nad Labem M (1.) M49 (1.) 1984 00:14:52
2. 2. Jan Karko (CZE) AC Česká Lípa M (2.) M49 (2.) 1992 00:15:05
3. 3. Jiří Vlček (CZE) ASK DĚČÍN M (3.) M49 (3.) 1973 00:16:02
4. 4. Ladislav Vojtěchovský (CZE) VitaSport.cz (Krupka -Unčín) M (4.) M49 (4.) 1980 00:16:19
5. 5. Martin Horkulič (CZE) Povrlské běhny M (5.) M49 (5.) 1981 00:16:35
6. 6. Václav Šlechta (CZE) Ústí nad Labem M (6.) M49 (6.) 1998 00:16:53
7. 7. Josef Novotný (CZE) ASK Děčín M (7.) M49 (7.) 1979 00:17:18
8. 8. Martin Přibyl (CZE) ASK Děčín M (8.) M49 (8.) 1993 00:17:31
9. 9. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (9.) M49 (9.) 1980 00:17:44
10. 10. Marek Peterka (CZE) Triade Děčín M (10.) M49 (10.) 1970 00:17:54
11. 11. Zdeněk Bufka (CZE) AC Česká Lípa M (11.) M50+ (1.) 1957 00:18:07
12. 12. Lukas Pivonka (CZE) trenovanibehu M (12.) M49 (11.) 1981 00:18:10
13. 13. Petr Kučera (CZE) Predator Workout Ústí nad Labem M (13.) M49 (12.) 1988 00:18:11
14. 14. Jiří Valenta (CZE) Brutal team Děčín M (14.) M49 (13.) 1991 00:18:14
15. 15. Bohuslav Matys (CZE) www.bobobeh.cz M (15.) M49 (14.) 1988 00:18:16
16. 16. Vendulka Ryšavá (CZE) AC Česká Lípa Ž (1.) Z39 (1.) 2002 00:18:45
17. 17. Ján Lörinc (CZE) Ústí nad Labem M (16.) M49 (15.) 1972 00:18:47
18. 18. Lenka Berrouche (CZE) USK Praha Ž (2.) Z39 (2.) 1980 00:18:49
19. 19. Tomáš Kremla (CZE) BRUTAL Kruháč Děčín M (17.) M49 (16.) 1977 00:18:53
20. 20. Milan Šafařík (CZE) CAO Děčín M (18.) M49 (17.) 1972 00:18:59
21. 21. Tomáš Křeček (CZE) Constellium Děčín M (19.) M49 (18.) 1988 00:19:25
22. 22. Dáša Musilová (CZE) Jílové u Děčína Ž (3.) Z39 (3.) 1983 00:19:36
23. 23. Vojtěch Mareš (CZE) Děčín M (20.) M49 (19.) 1971 00:19:43
24. 24. Štěpán Klapka (CZE) Česká Lípa M (21.) M49 (20.) 1980 00:19:45
25. 25. Martin Měkota (CZE) Děčín -panelák Starák M (22.) M50+ (2.) 1969 00:19:46
26. 26. Alena Hozáková (CZE) Děčín Ž (4.) Z39 (4.) 2004 00:19:48
27. 27. Jan Litovčenko (CZE) M (23.) M49 (21.) 1994 00:20:09
28. 28. Josef Kafka (CZE) Team Raid Light (Ústí n. Lab.) M (24.) M49 (22.) 1983 00:20:11
29. 29. Sergia Matico (CZE) M (25.) M49 (23.) 2003 00:20:13
30. 30. Jaroslav Živný (CZE) KONKORDI Děčín M (26.) M50+ (3.) 1965 00:20:16
31. 31. Lenka Hrochová (CZE) ASK Děčín Ž (5.) Z39 (5.) 1981 00:20:18
32. 32. Branislav Švirloch (CZE) Klub biatlonu Jílové M (27.) M49 (24.) 1973 00:20:19
33. 33. Zdenka Benčíková (CZE) Predator Workout Ústí nad Labem Ž (6.) Z39 (6.) 1994 00:20:22
34. 34. Petr Miškovský (CZE) SK PD Děčín M (28.) M49 (25.) 2003 00:20:26
35. 35. Miloš Hruška (CZE) Větruše Ústí nad Labem M (29.) M49 (26.) 1970 00:20:32
36. 36. Viola Šafaříková (CZE) ASK Děčín Ž (7.) Z39 (7.) 2003 00:20:34
37. 37. Zdeněk Právec (CZE) Ústí nad Labem M (30.) M49 (27.) 1979 00:20:39
38. 38. Roman Keznikl (CZE) CK Verneřice M (31.) M49 (28.) 1983 00:20:43
39. 39. Alena Charvátová (CZE) Kajak Děčín Ž (8.) Z39 (8.) 1982 00:20:45
40. 40. Jan Majer (CZE) SK Děčín M (32.) M49 (29.) 2002 00:20:47
41. 41. Kateřina Ženíšková (CZE) Ž (9.) Z40+ (1.) 1976 00:20:51
42. 42. Lenka Sikorová (CZE) Musher klub JCC Ž (10.) Z39 (9.) 1986 00:20:53
43. 43. Jiří Hlaváček (CZE) CK Hoštice M (33.) M49 (30.) 1973 00:20:58
44. 44. Václav Trajer (CZE) Cardiofitness Děčín M (34.) M49 (31.) 1974 00:21:02
45. 45. Adéla Házová (CZE) Kajak Děčín Ž (11.) Z39 (10.) 2002 00:21:04
46. 46. Martina Ďásková (CZE) Myrnyx Tyrnyx Ž (12.) Z40+ (2.) 1973 00:21:16
47. 47. Veronika Vágnerová (CZE) VitaSport.cz / SPONA Teplice Ž (13.) Z40+ (3.) 1973 00:21:18
48. 48. Daniel Nosek (CZE) MK – Cyklo Děčín M (35.) M49 (32.) 1978 00:21:25
49. 49. Petr Drbal (CZE) SK Verneřice M (36.) M49 (33.) 1986 00:21:47
50. 50. Marek Novák (CZE) M (37.) M49 (34.) 1980 00:22:11