# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Roman Tóth (CZE) Březí M (1.) 1994 00:47:13
2. 2. Martin Kahánek (CZE) Zkrachovalý somálec M (2.) 1995 00:47:39
3. 3. Tomáš Bátrla (CZE) Kunín M (3.) 1999 00:47:56
4. 4. Lukáš Hanyk (CZE) SRTG Rychnov nad Kněžnou M (4.) 1991 00:48:01
5. 5. Kamil Molnár (CZE) Jakubčovice nad Odrou M (5.) 1988 00:48:35
6. 6. Libor Vavrečka (CZE) Run Magazine Team M (6.) 1982 00:49:22
7. 7. Jiří Kramoliš (CZE) AK Emila Zátopka Kopřivnice M (7.) 1991 00:49:24
8. 8. Jana Coufalová (CZE) Baláž Extreme-Team Frenštát p.R. Ž (1.) 1997 00:49:24
9. 9. Martin Ryzí (CZE) X-TRAIL ORLOVÁ/ Baška M (8.) 1992 00:50:25
10. 10. Tomáš Volný (CZE) Ostrava (Ostravske Kalače) M (9.) 1987 00:50:44
11. 11. Jan Návrat (CZE) Frýdlant nad Ostravicí M (10.) 1979 00:50:51
12. 12. Filip Janošek (CZE) Nový Jičín M (11.) 1999 00:51:41
13. 13. Pavel Jiříček (CZE) SK ČERNÉ PLÍCE M (12.) 1998 00:51:55
14. 14. David Pokluda (CZE) Doplazíme se M (13.) 1993 00:52:01
15. 15. Tadeáš Turský (CZE) Štramberk M (14.) 1999 00:52:04
16. 16. Petr Gorzolka (CZE) Nový Jičín M (15.) 1991 00:52:39
17. 17. Petr Hruška (CZE) Vojkovice.eu M (16.) 1980 00:52:48
18. 18. Michal Kozel (CZE) Ostrava (Mushing team Ostrava) M (17.) 1980 00:53:24
19. 19. Pavel Čížek (CZE) COŽE? Dřevohostice M (18.) 1989 00:53:26
20. 20. Michal Zajíček (CZE) Caramba! Team M (19.) 1986 00:53:33
21. 21. Václav Zbranek (CZE) VALACHBAJK CYKLOMIRA M (20.) 1981 00:53:35
22. 22. Pavel Macek (CZE) Zlín M (21.) 1979 00:53:43
23. 23. Josef Šenkeřík (CZE) Kunín M (22.) 1983 00:54:09
24. 24. Petr Bajar (CZE) Valašské Meziříčí M (23.) 1994 00:54:22
25. 25. David Molnár (CZE) Hladké Životice M (24.) 1983 00:54:31
26. 26. Miroslav Kubala (CZE) Frýdlant nad Ostravicí M (25.) 1969 00:54:41
27. 27. Lubomír Zdráhal (CZE) Sparťan Training Group Holešovský Region M (26.) 1983 00:55:25
28. 28. Tadeáš Cícha (CZE) Ekoinvesta Racing Team M (27.) 1994 00:55:52
29. 29. David Mikala (CZE) Štramberk M (28.) 1982 00:56:13
30. 30. Tomáš Skřehot (CZE) Slezská ostrava M (29.) 1991 00:56:18
31. 31. Helena Kovařčíková (CZE) Poličná Ž (2.) 1978 00:56:54
32. 32. Kristina Gorzolková (CZE) Nový Jičín Ž (3.) 1990 00:56:59
33. 33. Daniel Havran (CZE) Odry M (30.) 1999 00:57:19
34. 34. Patrik Matušik (CZE) Hladké Životice M (31.) 1995 00:57:37
35. 35. Petr Štastný (CZE) Jakubčovice nad Odrou M (32.) 1979 00:57:44
36. 36. Tomáš Potěšil (CZE) Oznice M (33.) 1982 00:57:52
37. 37. Zuzana Danihelová (CZE) Kopřivnice Ž (4.) 1998 00:58:17
38. 38. Tomáš Lička (CZE) Ostrava Zábřeh M (34.) 1982 00:58:21
39. 39. Přemysl Pařenica (CZE) Trnávka M (35.) 1989 00:58:40
40. 40. Jana Wagnerová (CZE) Potštát Ž (5.) 1990 00:59:58
41. 41. Nela Zajacová (CZE) Nový Jičín Ž (6.) 2000 01:00:06
42. 42. Renata Michálková (CZE) Slovan Lukačovice Ž (7.) 1981 01:00:20
43. 43. Radim Slovák (CZE) Opava M (36.) 1991 01:00:31
44. 44. Patrície Coufalová (CZE) Modelky s.r.o. Ž (8.) 1987 01:00:46
45. 45. Marie Falešníková (CZE) Mořkov Ž (9.) 1987 01:00:53
46. 46. Michal Kramoliš (CZE) Divočáci M (37.) 1988 01:01:06
47. 47. Eliška Kociánová (CZE) Mořkov Ž (10.) 1996 01:01:09
48. 48. Petr Veselý (CZE) Zamakejsi M (38.) 1988 01:01:31
49. 49. Martin Juřica (CZE) Tošovice M (39.) 1992 01:01:35
50. 50. Hynek Ondráček (CZE) www.panská jízda.cz M (40.) 1973 01:01:38