# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Muras (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. M (1.) A (1.) 1989 01:15:15
2. 2. Marek Radomský (CZE) OSTRAVA-Poruba M (2.) A (2.) 1989 01:20:29
3. 3. Dan Šindelek (CZE) MK Seitl Ostrava/Frýdek-Místek M (3.) B (3.) 1965 01:21:26
4. 4. Ondřej Dominik (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. M (4.) A (4.) 1977 01:22:30
5. 5. Jan Fousek (CZE) MARATON KLUB SEITL OSTRAVA Z.S. M (5.) A (5.) 1991 01:23:59
6. 6. Daniel Filip (CZE) CK Continental Frenštát p. R./MK Seitl Ostrava M (6.) A (6.) 1982 01:25:39
7. 7. Marek Škapa (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (7.) B (7.) 1971 01:25:51
8. 8. Miroslav Pšenica (CZE) AO SVČ Rožnov pod Radhoštěm M (8.) A (8.) 1980 01:26:31
9. 9. Alexandr Neuwirth (CZE) Atletický klub Emila ZÁTOPKA Kroměříž M (9.) C (9.) 1955 01:27:15
10. 10. David Navrátil (CZE) BlackCard Ostrava M (10.) A (10.) 1989 01:29:56
11. 11. Garry Fross (CZE) M (11.) B (11.) 1971 01:30:40
12. 12. Roman Baláž (CZE) Baláž EXTREME-TEAM Frenštát pod Radhoštěm M (12.) B (12.) 1965 01:32:39
13. 13. Michal Kasina (CZE) Ostrava (Kasici) M (13.) A (13.) 1983 01:33:29
14. 14. Matěj Lukáš (CZE) SKP Ostrava z.s. M (14.) A (14.) 1980 01:33:45
15. 15. Roman Slowiczek (CZE) M (15.) C (15.) 1959 01:33:55
16. 16. Jan Janda (CZE) SSK Vítkovice M (16.) D (16.) 1948 01:36:50
17. 17. Malcolm Collen (GBR) Team GB!!! (Ostrava) M (17.) C (17.) 1960 01:39:41
18. 18. Iva Sýkorová (CZE) Havířov (#sportujsrdcem) Ž (1.) E (1.) 1983 01:39:47
19. 19. Magdalena Drastichová (CZE) MK Seitl Ostrava Ž (2.) E (2.) 1984 01:40:53
20. 20. Ladislav Dvorský (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (18.) B (18.) 1965 01:42:51
21. 21. Otmar Pospíšil (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (19.) A (19.) 1974 01:43:58
22. 22. Michal Ott (CZE) Citibank M (20.) A (20.) 1981 01:45:23
23. 23. Vladimír Staněk (CZE) BD KARPO M (21.) C (21.) 1963 01:49:12
24. 24. Petr Zajíček (CZE) Ostrava - Poruba M (22.) B (22.) 1970 01:49:30
25. 25. Vladimír Dedek (CZE) Olbramice (BK Olbramice) M (23.) A (23.) 1978 01:50:23
26. 26. Jan Beran (CZE) Vítkov M (24.) B (35.) 1971 01:50:31
27. 27. Svetlana Raffayová (CZE) Štefko Running Team Ž (3.) E (3.) 1967 01:51:30
28. 28. Jan Adam Tarana (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (25.) A (24.) 1999 01:51:37
29. 29. Veronika Satinská (CZE) Ž (4.) E (4.) 1989 01:52:31
30. 30. Alfons Vytisk (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (26.) D (25.) 1949 01:53:21
31. 31. René Camfrla (CZE) www.copn.cz Valašské Meziříčí M (27.) B (26.) 1966 01:54:07
32. 32. Marek Holuša (CZE) ALP Sport - Ježek na Kopci M (28.) A (27.) 1982 01:54:53
33. 33. Jana Kilarová (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava Ž (5.) E (5.) 1973 01:55:54
34. 34. Petra Schwarzová (CZE) MK Seitl Ostrava Ž (6.) E (6.) 1968 01:56:52
35. 35. Milan Celuch (CZE) Slávia Havířov M (29.) B (28.) 1966 01:57:31
36. 36. Román Král (CZE) M (30.) B (29.) 1969 02:00:22
37. 37. Dědek Beskydský (CZE) Orlová (Klub důchodců) M (31.) D (30.) 1945 02:05:39
38. 38. Marek Moravec (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (32.) A (31.) 1976 02:08:25
39. 39. Lucie Kasinová (CZE) Ostrava - Výškovice Ž (7.) E (7.) 1985 02:08:33
40. 40. Martina Metzová (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava Ž (8.) E (8.) 1971 02:14:13
41. 41. Věra Krejzlová (CZE) BK SAK LOŽISKA KARVINÁ Ž (9.) E (9.) 1966 02:18:30
42. 42. Václav Procházka (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (33.) D (32.) 1945 02:24:05
43. 43. Vít Obdržálek (CZE) Lítací jelen " C " Hrabová M (34.) B (33.) 1965 02:27:56
44. 44. Jiří Platzek (CZE) TJ Hlučín M (35.) B (34.) 1964 02:55:04