# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Dvořák (CZE) ČSOB Na Zdraví M (1.) A2 (1.) 1978 03:16:52
2. 2. Ivana Tymichová (CZE) Academia Latina Příbram Ž (1.) Z2 (1.) 1980 03:17:36
3. 3. Jan Venca Francke (CZE) Inov8 M (2.) M1 (1.) 1984 03:42:24
4. 4. Ondřej Pína (CZE) M (3.) A1 (1.) 1984 03:47:44
5. 5. Milan Helus (CZE) Chrást M (4.) M2 (1.) 1976 03:59:49
6. 6. Robert Dubjel (CZE) Brno M (5.) M1 (2.) 1982 04:24:15
7. 7. Lenka Fryčová (CZE) Psáry Ž (2.) F2 (1.) 1978 04:27:35
8. 8. Ivan Ivanov (CZE) M (6.) M1 (3.) 1985 04:28:22
9. 9. Martin Pagáč (CZE) JCC Musher Klub M (7.) M1 (4.) 1990 04:36:42
10. 10. František Círal (CZE) Dvory nad Lužnicí Ž (3.) M2 (2.) 1971 04:41:27
11. 11. Daniel Reiprich (CZE) Hvozd M (8.) M2 (3.) 1970 04:43:45
12. 12. Martin Písačka (CZE) M (9.) M2 (4.) 1977 04:51:40
13. 13. Vojtěch Vítek (CZE) Benátky nad Jizerou M (10.) M1 (5.) 1989 05:03:33
14. 14. Stanislav Král (CZE) Run The World... M (11.) M2 (5.) 1974 05:06:09
15. 15. Petr Nejedlý (CZE) Praha 5 M (12.) M2 (6.) 1974 05:09:45
16. 16. Ctibor Kačer (CZE) Borci od soutoku M (13.) M1 (6.) 1982 05:20:12
17. 17. Martin Čaprda (CZE) Slaný M (14.) M2 (7.) 1977 05:23:22
18. 18. Daniel Picek (CZE) SOKOL VLKAVA M (15.) M2 (8.) 1973 05:23:22
19. 19. Ivan Raffay (CZE) ŠTEFKO RUNNING TEAM M (16.) M2 (9.) 1966 05:37:25
20. 20. Cyril Eigner (CZE) M (17.) M1 (7.) 1986 05:39:49
21. 21. Vendula Kelbichová (CZE) hasiči Jirkov Ž (4.) F1 (1.) 1986 05:40:30
22. 22. Ladislav Žalud (CZE) Triatlon Mladá Boleslav M (18.) M2 (10.) 1972 05:41:25
23. 23. Rudolf Láska (CZE) THOSE RESILIENT M (19.) M2 (11.) 1975 05:43:15
24. 24. Jan Pikl (CZE) OKSYSTEM3 M (20.) M1 (8.) 1989 05:57:51
25. 25. Jan Kejšar (CZE) České Budějovice M (21.) M2 (12.) 1978 05:59:08
26. 26. David Visek (CZE) Kanada M (22.) M2 (13.) 1975 06:16:01
27. 27. Martin Fux (CZE) M (23.) A2 (2.) 1976 06:18:52
28. 28. Jakub Lodr (CZE) M (24.) M1 (9.) 1980 06:22:58
29. 29. Prokop Čech (CZE) M (25.) M1 (10.) 1988 06:22:58
30. 30. Jan Kříž (CZE) TNS AISA M (26.) A1 (2.) 1983 06:29:01
31. 31. Václav Petřík (CZE) atletika Trhové Sviny M (27.) A2 (3.) 1977 06:35:20
32. 32. Nela Feiglová (CZE) Ž (5.) F1 (2.) 1996 06:42:08
33. 33. Danuše Lavičková (CZE) Ž (6.) Z2 (2.) 1976 06:43:43
34. 34. Hana Breburdová (CZE) Maratón klub Kladno Ž (7.) F2 (2.) 1961 06:46:27
35. 35. František Valeš (CZE) M (28.) A1 (3.) 1984 06:55:07
36. 36. Dam Špicera (CZE) M (29.) M1 (11.) 1995 07:12:40
37. 37. Tomáš Ulma (CZE) Praha, KP BKÚ Mělník M (30.) M2 (14.) 1964 07:15:52
38. 38. Renata Horáková (CZE) Benešov nad Ploučnicí Ž (8.) F2 (3.) 1972 07:41:23
39. 39. Jan Dolejš (CZE) AO TJ Sokol Unhošť M (31.) M2 (15.) 1949 07:41:24
40. 40. Frankie Kwok (CZE) M (32.) M2 (16.) 1969 07:42:34
41. 41. Miroslav Vostry (CZE) Maratón klub Kladno M (33.) M2 (17.) 1977 07:49:35
42. 42. Michaela Polívková (CZE) Ž (9.) Z1 (1.) 1989 07:52:37