# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jakub Coufal (CZE) AK Bílina M (1.) MA (1.) 1986 00:31:07
2. 2. Radek Sedněv (CZE) Triatlet Karlovy Vary M (2.) MA (2.) 1992 00:32:55
3. 3. Milan Kožák (CZE) SC Start Karlovy Vary M (3.) V2 (1.) 1965 00:33:13
4. 4. Tomáš Kožák (CZE) SC Start Karlovy Vary M (4.) J (1.) 2002 00:33:21
5. 5. Martin Sýkora (CZE) RAFTING OHŘE M (5.) V1 (1.) 1978 00:33:24
6. 6. Tomáš Javornický (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (6.) V1 (2.) 1977 00:33:32
7. 7. Jakub Stejskal (CZE) Máťa a Máťa M (7.) MA (3.) 1984 00:33:34
8. 8. Stanislav Ouzký (CZE) Jirkov (Krušnohorci Jirkov) M (8.) V1 (3.) 1974 00:34:10
9. 9. Petr Kořán (CZE) AK Žatec M (9.) MA (4.) 1983 00:34:29
10. 10. Zdeněk Braum (CZE) New Roll Runners M (10.) MA (5.) 1999 00:34:57
11. 11. Milan Vopat (CZE) Pro-Corde Chomutov M (11.) V2 (2.) 1961 00:35:07
12. 12. Anežka Ševčíková (CZE) TJ Klášterec nad Ohří, z.s. Ž (1.) Jky (1.) 2001 00:35:12
13. 13. Vítek Brožek (CZE) Witte bike team Nejdek M (12.) MA (6.) 1999 00:35:24
14. 14. Lukáš Runt (CZE) Sport Races - Isaac team M (13.) J (2.) 2001 00:35:28
15. 15. Jakub Valta (CZE) 1.FC Spořice M (14.) MA (7.) 1997 00:35:42
16. 16. Jan Omrai (CZE) TRIATLET Karlovy Vary M (15.) V1 (4.) 1976 00:35:51
17. 17. Matouš Řezníček (CZE) TJ VS Kadaň M (16.) J (3.) 2002 00:36:18
18. 18. Ondřej Podběhlý (CZE) Kadaň M (17.) MA (8.) 1982 00:36:29
19. 19. Jiří Procházka (CZE) Canicross Karlovy Vary M (18.) MA (9.) 1980 00:36:47
20. 20. Pavel Ryzák (CZE) TJ VTŽ Chomutov M (19.) V1 (5.) 1977 00:36:51
21. 21. Martin Heligr (CZE) Autolakovna Heligr M (20.) V1 (6.) 1975 00:37:01
22. 22. Dušan Parihuzič (CZE) AK Sokolov M (21.) V1 (7.) 1977 00:37:05
23. 23. Štěpánka Brožková (CZE) Witte bike team Nejdek Ž (2.) ŽA (1.) 1996 00:37:22
24. 24. Vítek Ouzký (CZE) VTŽ Chomutov M (22.) Žci (1.) 2004 00:37:28
25. 25. Stanislav St. Zelenka (CZE) DBK Kadaň M (23.) V1 (8.) 1972 00:37:33
26. 26. Ludvík Čanda (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (24.) V1 (9.) 1979 00:37:36
27. 27. Petr Hron (CZE) New Roll Runners M (25.) MA (10.) 1990 00:37:43
28. 28. Pavel Runt (CZE) Březno u Chomutova M (26.) V1 (10.) 1972 00:37:46
29. 29. Tomáš Lang (CZE) ŠAK Chodov M (27.) V1 (11.) 1973 00:37:50
30. 30. Jiří Trávníček (CZE) Sdružení vytrvalců Stříbro M (28.) V1 (12.) 1972 00:37:59
31. 31. Zdeněk Řehoř (CZE) Jirkov (SRTG Strupčice) M (29.) V1 (13.) 1978 00:38:13
32. 32. Miroslav Molcar (CZE) BK Běkodo Teplice M (30.) V2 (3.) 1964 00:38:19
33. 33. Michal Hagara (CZE) Kadaň M (31.) MA (11.) 1982 00:38:21
34. 34. Tomáš Ovčačík (CZE) Březno u Chomutova M (32.) V1 (14.) 1972 00:38:31
35. 35. Adam Kuneš (CZE) Korejský sršni Karlovy Vary M (33.) MA (12.) 1989 00:39:09
36. 36. Pavel Neprášek (CZE) Želina M (34.) MA (13.) 1982 00:39:22
37. 37. Martin Razakowski (CZE) DBK Kadaň M (35.) V1 (15.) 1977 00:39:27
38. 38. Barbora Hovorková (CZE) Usk Akademik Cheb Z.S. Ž (3.) ŽA (2.) 1992 00:39:35
39. 39. Romana Lubinová (CZE) SC Start Karlovy Vary Ž (4.) ŽV2 (1.) 1969 00:39:36
40. 40. Martin Huráň (CZE) Team Bike Perštejn M (36.) V1 (16.) 1974 00:39:38
41. 41. Martin Knava (CZE) Bike a běh Ostrov M (37.) MA (14.) 1983 00:39:39
42. 42. Stanislav Zelenka (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (38.) J (4.) 2003 00:39:40
43. 43. Pavel Klaus (CZE) Běžci Chomutov M (39.) MA (15.) 1983 00:39:42
44. 44. Filip Kollár (CZE) Chomutov (SRTG Strupčice) M (40.) V1 (17.) 1973 00:39:50
45. 45. Hana Malická (CZE) TJ Klášterec Ž (5.) ŽA (3.) 1999 00:39:55
46. 46. Daniel Březina (CZE) TJ VS Kadaň M (41.) MA (16.) 1992 00:40:05
47. 47. Tomáš Belej (CZE) SRTG Chomutov M (42.) V1 (18.) 1979 00:40:08
48. 48. Jaroslav Provazník (CZE) Team Louny M (43.) MA (17.) 1981 00:40:10
49. 49. Tomáš Grosser (CZE) Karlovarský vegetarián M (44.) V1 (19.) 1977 00:40:22
50. 50. Jan Hrdý (CZE) Hopman Team Žatec M (45.) V1 (20.) 1974 00:40:31