# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Ocásek (CZE) rehabilitace Hanka Krnov M (1.) A (1.) 1980 00:20:04
2. 2. Robert Antczak (POL) Easy run - Raciborz M (2.) A (2.) 1981 00:21:32
3. 3. Rosťa Kolich (CZE) BK SAK Ložiska Karviná M (3.) B (1.) 1964 00:23:09
4. 4. Roman Baláž (CZE) Baláž EXTRÉME – TEAM Ostrava M (4.) B (2.) 1965 00:23:25
5. 5. Petra Pastorová (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. Ž (1.) Z (1.) 1977 00:23:46
6. 6. Piotr Jeziorski (POL) Caramba TeamPíšť M (5.) B (3.) 1978 00:24:08
7. 7. Martin Řezáč (CZE) Musching team Ostrava M (6.) A (3.) 1982 00:24:14
8. 8. Pavel Szebesta (CZE) Burik Running TeamČR M (7.) B (4.) 1968 00:24:25
9. 9. Petr Pospíšil (CZE) Koberun M (8.) B (5.) 1979 00:24:35
10. 10. Radek Artim (CZE) BK Ludgeřovice M (9.) B (6.) 1970 00:25:03
11. 11. Petr Brož (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (10.) A (4.) 1985 00:25:25
12. 12. Kazimir Grycman (CZE) Ciechovice PL M (11.) B (7.) 1972 00:25:40
13. 13. Daniel Beneš (CZE) Sintesi Racing Dolní Benešov M (12.) A (5.) 1981 00:25:57
14. 14. Jiří Žůrek (CZE) Jof X Team OSTRAVA-Poruba M (13.) A (6.) 1983 00:26:24
15. 15. Tomáš Janeček (CZE) Závada M (14.) A (7.) 1991 00:26:49
16. 16. Jiří Bořucký (CZE) Prajzský běžecký klub Kravaře M (15.) B (8.) 1961 00:26:54
17. 17. Pavel Pěruška (CZE) Holoubci Kylešovice M (16.) B (9.) 1958 00:27:30
18. 18. Jan Beran (CZE) Vítkov M (17.) B (10.) 1971 00:27:33
19. 19. Mia Žůrek (CZE) Jof-x team Ostrava M (18.) A (8.) 2007 00:27:34
20. 20. René Levejhák (CZE) Opava M (19.) A (9.) 1988 00:27:44
21. 21. Milan Fusko (CZE) Prestar M (20.) A (10.) 1982 00:28:10
22. 22. Martin Popek (CZE) BK Ludgeřovice M (21.) B (11.) 1970 00:28:24
23. 23. Nikola Kružberská (CZE) Báječné ženy v běhu Ž (2.) Z (2.) 1988 00:28:29
24. 24. Michaela Tokarčíková (CZE) NAPOHODU! bike team Píšť Ž (3.) Z (3.) 1987 00:28:33
25. 25. Dagmar Křefká (CZE) Na pohodu Bike Team Píšť Ž (4.) Z (4.) 1976 00:29:41
26. 26. Anna Balážová (CZE) Baláž Extreme Team Ostrava Ž (5.) Z (5.) 2009 00:29:54
27. 27. Lubomír Bardaševský (CZE) BK Ludgeřovice M (22.) B (12.) 1962 00:30:19
28. 28. Jakub Sobek (CZE) Darkovičky M (23.) A (11.) 2004 00:30:49
29. 29. Alena Sobková (CZE) Hlučín - Darkovičky Ž (6.) Z (6.) 1977 00:30:50
30. 30. Jana Kilarová (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava Ž (7.) Z (7.) 1973 00:31:54
31. 31. Natálie Hoňková (CZE) Štítina Ž (8.) Z (8.) 1980 00:33:11
32. 32. Tomáš Giža (CZE) Rychvald (SK Černé plíce) M (24.) B (13.) 1975 00:33:55
33. 33. Tomáš Hájovský (CZE) Jasénky M (25.) B (14.) 1964 00:34:06
34. 34. Erich Rinka (CZE) Kravaře (Prajzský BK Kravaře) M (26.) B (15.) 1954 00:34:56
35. 35. Aneta Reitšmídová (CZE) Rychvald (SK Černé plíce) Ž (9.) Z (9.) 1999 00:41:12