# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Blaha (CZE) AK Kroměříž M (1.) C (1.) 1976 00:37:17
2. 2. Michal Dočkálek (CZE) Běžci z Rya M (2.) A (1.) 1992 00:40:21
3. 3. Radim Perknovský (CZE) SK OOS Prostějov M (3.) B (1.) 1982 00:40:29
4. 4. Jan Fátor (CZE) Slávia Hradec Králové M (4.) C (2.) 1979 00:40:40
5. 5. Tomáš Minařík (CZE) Valachbajk team, Kašavský kros M (5.) B (2.) 1981 00:41:28
6. 6. Pavel Žák (CZE) Bike Triatlon Morkovice M (6.) B (3.) 1987 00:41:51
7. 7. Ivo Vrba (CZE) Rocktechnic Triatlon Hranice M (7.) B (4.) 1980 00:42:20
8. 8. Patrik Bartík (CZE) KES Buk Rymice M (8.) C (3.) 1976 00:42:44
9. 9. Marek Lubrich (CZE) SKI-OB Šternberk M (9.) C (4.) 1974 00:43:27
10. 10. David Babiánek (CZE) In-Life Cycling Team M (10.) A (2.) 1992 00:43:54
11. 11. Lukáš Brada (CZE) SK Skaštice M (11.) C (5.) 1978 00:45:01
12. 12. Tomáš Gajdušek (CZE) Přerov M (12.) A (3.) 2003 00:45:21
13. 13. Zbyněk Harašta (CZE) M (13.) C (6.) 1972 00:45:33
14. 14. Aleš Říhošek (CZE) SK Přerov M (14.) B (5.) 1985 00:46:00
15. 15. Gamba Sedláček (CZE) Osek nad Bečvou M (15.) C (7.) 1969 00:46:34
16. 16. Tomáš Poštulka (CZE) SKI OB Šternberk M (16.) A (4.) 1997 00:46:44
17. 17. Ivan Faldyna (CZE) Frýdek-Místek M (17.) A (5.) 1991 00:47:27
18. 18. Tadeáš Cícha (CZE) Ekoinvesta Racing Team M (18.) A (6.) 1994 00:47:49
19. 19. Filip Rákos (CZE) Přerov M (19.) A (7.) 2002 00:47:51
20. 20. David Přikryl (CZE) SRTG Prostějov M (20.) C (8.) 1970 00:47:51
21. 21. Tomáš Král (CZE) Malenovice (Canicross Beskydy) M (21.) A (8.) 1991 00:48:12
22. 22. Kamil Kocián (CZE) Přerov M (22.) C (9.) 1978 00:48:38
23. 23. Petr Pospíšil (CZE) Koberun M (23.) C (10.) 1979 00:48:56
24. 24. Martin Dvořák (CZE) Extra Brno M (24.) B (6.) 1988 00:49:03
25. 25. Jáchym Kouba (CZE) SK Přerov M (25.) A (9.) 2004 00:49:11
26. 26. Helena Kovařčíková (CZE) Poličná Ž (1.) E (1.) 1978 00:49:25
27. 27. Marek Künstler (CZE) AK Olomouc M (26.) A (10.) 2004 00:49:30
28. 28. Jan Ševčík (CZE) Nadace Leontinka M (27.) B (7.) 1984 00:49:43
29. 29. Alena Losertová (CZE) Intrener Opava Ž (2.) D (1.) 1988 00:49:52
30. 30. Tomáš Kašpařík (CZE) SK Přerov M (28.) C (11.) 1975 00:50:02
31. 31. Lubomír Zdráhal (CZE) Sparťan Training Group Holešovský Region M (29.) B (8.) 1983 00:50:14
32. 32. Aleš Koláček (CZE) Slavíč M (30.) C (12.) 1976 00:50:25
33. 33. Martin Čechák (CZE) M (31.) B (9.) 1986 00:50:27
34. 34. Monika Peluhová (CZE) Přerov 5 Ž (3.) E (2.) 1971 00:50:37
35. 35. Martin Horák (CZE) PHN Nelešovice M (32.) B (10.) 1985 00:50:38
36. 36. Ondřej Snášil (CZE) GABONi M (33.) C (13.) 1975 00:50:48
37. 37. Lukáš Zedek (CZE) Lipnik nad Bečvou (Run Magazin M (34.) B (11.) 1984 00:51:02
38. 38. Lukáš Poštulka (CZE) SKI OB Šternberk M (35.) A (11.) 2001 00:51:30
39. 39. Michal Jančík (CZE) Sportovní klub Přerov 1908 z.s. M (36.) B (12.) 1984 00:51:39
40. 40. Vojtěch Navrátil (CZE) TJ Sokol Tovačov M (37.) B (13.) 1986 00:51:41
41. 41. Petr Ondryáš (CZE) TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ M (38.) B (14.) 1980 00:51:42
42. 42. Radan Míka (CZE) RMC Lipník nad Bečvou M (39.) C (14.) 1977 00:52:06
43. 43. Olga Blaťáková (CZE) Sport Development Přerov Ž (4.) E (3.) 1970 00:53:09
44. 44. Pavel Šafář (CZE) Brno M (40.) B (15.) 1981 00:53:13
45. 45. Jaromír Bučík (CZE) Olomouc M (41.) C (15.) 1957 00:53:18
46. 46. Martin Kuča (CZE) Přerov M (42.) C (16.) 1972 00:53:29
47. 47. Zdenek Poštulka (CZE) SKI OB Šternberk M (43.) C (17.) 1966 00:53:42
48. 48. Tomáš Tvarůžka (CZE) Bez klubové příslušnosti M (44.) C (18.) 1972 00:54:03
49. 49. Magda Valentová (CZE) Ž (5.) D (2.) 1991 00:54:03
50. 50. Kristýna Zvěřová (CZE) VSO Ž (6.) D (3.) 2004 00:54:04