# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Roman Rudolecký (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) M (1.) 1988 00:35:27
2. 2. Petr Šťastný (CZE) SportRaces M (2.) M (2.) 1988 00:35:37
3. 3. Lukáš Soural (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (3.) M (3.) 1982 00:37:44
4. 4. Lukáš Plachý (CZE) VSK Univerzita Brno M (4.) M (4.) 1985 00:37:52
5. 5. Ondřej Pajer (CZE) Individuální team M (5.) M (5.) 1989 00:38:01
6. 6. Lukáš Koudelka (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany M (6.) M (6.) 1983 00:38:10
7. 7. Rostislav Pukl (CZE) VSK Univerzita Brno M (7.) M (7.) 1982 00:38:18
8. 8. Lukáš Kocur (CZE) Orel Šitbořice M (8.) MV1 (1.) 1977 00:38:45
9. 9. Tomáš Hrnčíř (CZE) Řícmanice M (9.) MV1 (2.) 1976 00:38:56
10. 10. Stanislav Široký (CZE) Atletický klub Blansko Dvorská M (10.) MV1 (3.) 1977 00:38:57
11. 11. Tomáš Hrdina (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (11.) MV1 (4.) 1979 00:39:13
12. 12. Tomáš Večeřa (CZE) BCK Relax Olešnice M (12.) M (8.) 1989 00:39:25
13. 13. Petr Šebánek (CZE) šmudlové Rájec M (13.) MV1 (5.) 1979 00:39:33
14. 14. Dušan Tomčal (CZE) Lipov M (14.) MV1 (6.) 1973 00:39:46
15. 15. Svatoš Coufal (CZE) SK Žabovřesky Brno M (15.) MV2 (1.) 1967 00:40:47
16. 16. Dalibor Hejna (CZE) Brno M (16.) M (9.) 1982 00:40:53
17. 17. Pavel Czerný (CZE) Běžecký klub Brno M (17.) M (10.) 1981 00:40:56
18. 18. Kristián Škoda (CZE) CK Continental Frenštát p. R. M (18.) M (11.) 1990 00:41:03
19. 19. Patrik Kugler (CZE) Orel Brno - Řečkovice M (19.) M (12.) 1992 00:41:15
20. 20. Václav Pokorný (CZE) Papuče a lahváč M (20.) MV1 (7.) 1978 00:41:19
21. 21. Jindřich Martinec (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (21.) M (13.) 1985 00:41:23
22. 22. Petr Hrabovský (CZE) Racers Club M (22.) M (14.) 1981 00:41:35
23. 23. Petr Beneš (CZE) Blansko M (23.) M (15.) 1987 00:41:41
24. 24. Petr Kazda (CZE) neregistrován M (24.) MV1 (8.) 1970 00:41:43
25. 25. Jiří Vemola (CZE) AK Tišnov M (25.) MV1 (9.) 1977 00:41:45
26. 26. Martin Šerák (CZE) TJ Sokol Bílovice nad Svitavou M (26.) MV1 (10.) 1978 00:42:03
27. 27. Pavel Kratochvíl (CZE) Atletic Třebíč Ž (1.) MV2 (2.) 1960 00:42:25
28. 28. Roman Barák (CZE) Sana team Brno M (27.) MV1 (11.) 1973 00:42:30
29. 29. Tomáš Jančík (CZE) Elite Sport Boskovice / Suchý M (28.) MV1 (12.) 1972 00:42:36
30. 30. Miroslav Klíma (CZE) Brno – Bohunice M (29.) MV1 (13.) 1975 00:42:41
31. 31. Steve Chalk (CZE) SK Radiosport Bílovice nad Svitavou M (30.) MV2 (3.) 1965 00:42:48
32. 32. Jiří Tomek (CZE) Athletic Runners Club Brno M (31.) M (16.) 1997 00:42:51
33. 33. Martin Šperka (CZE) Minerva Boskovice/Boskovice M (32.) MV1 (14.) 1970 00:42:53
34. 34. Lukáš Ryba (CZE) BB Cyklosport Superior M (33.) MV1 (15.) 1979 00:43:03
35. 35. Jiří Čuhel (CZE) SK Křtěnov M (34.) MV3 (1.) 1958 00:43:19
36. 36. Gustav Grün (CZE) Boskovice / Boskovice M (35.) MV2 (4.) 1968 00:43:21
37. 37. Josef Kučera (CZE) Kucera bike team M (36.) M (17.) 1985 00:43:29
38. 38. Patrik Bejček (CZE) Tajovský Reality/ AK Drnovice / Ostr... M (37.) M (18.) 1994 00:43:41
39. 39. Matej Haulík (CZE) M (38.) M (19.) 1999 00:43:49
40. 40. Mirek Hloušek (CZE) Tréninková skupina Adély Indrákové M (39.) MV1 (16.) 1979 00:43:52
41. 41. Jiří Huťka (CZE) Brno-Řečkovice M (40.) M (20.) 1991 00:43:53
42. 42. Jaroslav Dušil (CZE) Český běžecký klub M (41.) MV1 (17.) 1970 00:43:53
43. 43. Lukáš Hlavička (CZE) Chlapi z Černé Hory M (42.) M (21.) 1987 00:44:06
44. 44. Zdeněk Knap (CZE) Brno M (43.) M (22.) 1991 00:44:12
45. 45. Pavel Sucharda (CZE) _CYCLING BRNO M (44.) MV1 (18.) 1970 00:44:18
46. 46. Petr Jančařík (CZE) AAC Brno M (45.) MV2 (5.) 1968 00:44:23
47. 47. Lukáš Kuchař (CZE) ACT Lerak Blansko M (46.) MV1 (19.) 1976 00:44:27
48. 48. Jan Pernička (CZE) Hory z dálky M (47.) M (23.) 1987 00:44:32
49. 49. Aleš Konečný (CZE) Passyteam / Rudice M (48.) M (24.) 1988 00:44:33
50. 50. Roman Kupčík (CZE) M (49.) M (25.) 1985 00:44:35