# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Zajíc (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) Jři (1.) 2000 00:19:03
2. 2. Marek Effenberger (CZE) VSK Univerzita Brno M (2.) Jři (2.) 2001 00:19:09
3. 3. Filip Tlamka (CZE) Elite Sport Boskovice, z. s. M (3.) Dci (1.) 2002 00:19:22
4. 4. Ondřej Slavík (CZE) VSK Univerzita Brno M (4.) Jři (3.) 2001 00:19:49
5. 5. Milan Chaloupka (CZE) VSK Univerzita Brno M (5.) Dci (2.) 2002 00:20:00
6. 6. Štěpán Stloukal (CZE) KL SG Jablonec n. N. M (6.) Jři (4.) 2000 00:20:05
7. 7. Jakub Urbánek (CZE) JAC Brno M (7.) Dci (3.) 2003 00:20:05
8. 8. Adéla Koláčková (CZE) AK Olymp Brno, spolek Ž (1.) Jky (1.) 2001 00:20:26
9. 9. Vojtěch Gryc (CZE) TJ Tesla Brno M (8.) Jři (5.) 2001 00:20:52
10. 10. Daniel Růža (CZE) VSK Univerzita Brno M (9.) Dci (4.) 2002 00:21:05
11. 11. Michal Šmída (CZE) Drahanský sport team M (10.) Jři (6.) 2001 00:21:16
12. 12. Alžběta Hrušková (CZE) KONRAD TOOLS TEAM Ž (2.) Jky (2.) 2000 00:22:05
13. 13. Šimon Šťasta (CZE) Lodní sporty Brno M (11.) Dci (5.) 2002 00:22:05
14. 14. Lenka Jančaříková (CZE) AAC Brno Ž (3.) ŽV1 (1.) 1970 00:22:17
15. 15. Šárka Půstová (CZE) VSK Univerzita Brno Ž (4.) Dky (1.) 2002 00:22:41
16. 16. Richard Stloukal (CZE) Drahanský sport team M (12.) Dci (6.) 2002 00:22:53
17. 17. Barbora Kopřivová (CZE) TJ Sokol Přísnotice Ž (5.) Ž (1.) 1993 00:23:07
18. 18. Lenka Hrabovská (CZE) Agel Sport Clinic Ž (6.) Ž (2.) 1983 00:23:36
19. 19. Adam Hladký (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (13.) Jři (7.) 2000 00:23:40
20. 20. Adam Petrů (CZE) Kuřim M (14.) Dci (7.) 2002 00:23:57
21. 21. Ondřej Gryc (CZE) VSK Univerzita Brno M (15.) Dci (8.) 2004 00:24:06
22. 22. Lucie Kučerová (CZE) KONRAD TOOLS TEAM Ž (7.) Jky (3.) 2001 00:24:50
23. 23. Barbora Názlerová (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek Ž (8.) Dky (2.) 2002 00:24:58
24. 24. Klára Odehnalová (CZE) fKlidu sport team Ž (9.) ŽV1 (2.) 1979 00:24:59
25. 25. Tereza Čermáková (CZE) Fast and light / Blansko Ž (10.) Ž (3.) 1988 00:25:11
26. 26. Anežka Machotová (CZE) Plavecký klub Kuřim Ž (11.) Dky (3.) 2003 00:25:23
27. 27. Zuzana Göghová (CZE) VSK Univerzita Brno Ž (12.) Jky (4.) 2000 00:25:53
28. 28. Monika Rusínová (CZE) Brno Ž (13.) ŽV1 (3.) 1977 00:26:10
29. 29. Josef Podloucký (CZE) Veselí nad Moravou M (16.) Dci (9.) 2006 00:26:35
30. 30. Marta Durnová (CZE) ANTALIS Branopac Veselí n/M Ž (14.) ŽV2 (1.) 1964 00:26:41
31. 31. Kryštof Plch (CZE) M (17.) Dci (10.) 2002 00:26:47
32. 32. Denisa Machalová (CZE) Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Ž (15.) Jky (5.) 2000 00:26:58
33. 33. Silvie Valová (CZE) VSK UNI BRNO Ž (16.) Jky (6.) 2001 00:27:07
34. 34. Zdeňka Suchánková (CZE) Česká Skalice Ž (17.) ŽV2 (2.) 1963 00:27:10
35. 35. Andrea Krušinová (CZE) Letovice Ž (18.) Ž (4.) 1982 00:27:24
36. 36. Pavla Musilová (CZE) Dýmka míru Ž (19.) ŽV1 (4.) 1976 00:27:25
37. 37. Jan Strážnický (CZE) Orel Kuřim, Yetti Mikulčice M (18.) XM (1.) 1982 00:27:34
38. 38. Veronika Ročková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (20.) Dky (4.) 2004 00:27:35
39. 39. Iveta Kluknavská (CZE) Hodonín Ž (21.) Ž (5.) 1989 00:27:39
40. 40. Klaudia Balvanová (CZE) Ž (22.) Ž (6.) 1990 00:28:07
41. 41. Filip Chalk (CZE) M (19.) XM (2.) 1995 00:28:08
42. 42. Jana Kučerová (CZE) Rohatec (HO) Ž (23.) ŽV1 (5.) 1971 00:28:15
43. 43. Pavel Kratochvíl (CZE) Atletic Třebíč Ž (24.) XM (3.) 1960 00:28:15
44. 44. Denisa Razáková (CZE) Bambrlíci Ž (25.) Jky (7.) 2000 00:28:18
45. 45. Eva Dvořáková (CZE) Prostějov / Prostějov Ž (26.) ŽV3 (1.) 1955 00:28:19
46. 46. Dagmar Hálková (CZE) Tišnov Ž (27.) Ž (7.) 1982 00:28:25
47. 47. Hana Rosenbreyerová (CZE) Brno Ž (28.) ŽV2 (3.) 1966 00:28:27
48. 48. Lucie Petečelová (CZE) Doubravice Ž (29.) Ž (8.) 1981 00:28:28
49. 49. Andrea Pavlů (CZE) Žďárná / Žďárná Ž (30.) ŽV1 (6.) 1979 00:28:39
50. 50. Petr Konečný (CZE) AC Okrouhlá M (20.) XM (4.) 1970 00:28:40