# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Zuda (CZE) Ústí nad Labem M (1.) M39 (1.) 1984 00:20:07
2. 2. Petr Cmunt (CZE) AC Česká Lípa M (2.) M29 (1.) 1996 00:20:24
3. 3. Filip Augusta (CZE) MMB Třebenice M (3.) M29 (2.) 1990 00:20:30
4. 4. Zdeněk Pinc (CZE) MMB Třebenice M (4.) M29 (3.) 1996 00:20:42
5. 5. Jan Karko (CZE) AC Česká Lípa M (5.) M29 (4.) 1992 00:20:54
6. 6. Miroslav Daňko (CZE) ASK Děčín M (6.) M49 (1.) 1977 00:22:03
7. 7. Jan Bureš (CZE) CK Slavoj Terezín-Cyklo city M (7.) M39 (2.) 1982 00:22:08
8. 8. Jiří Vlček (CZE) ASK DĚČÍN M (8.) M49 (2.) 1973 00:22:12
9. 9. Lubomír Čapek (CZE) KÚC Bikesport Ústí nad Labem M (9.) M49 (3.) 1974 00:22:20
10. 10. Milan Vopat (CZE) Pro-Corde Chomutov M (10.) M59 (1.) 1961 00:22:42
11. 11. Jaroslav Jíra (CZE) AC Česká Lípa M (11.) M49 (4.) 1971 00:23:05
12. 12. Petr Čuchal (CZE) MMB Třebebnice M (12.) M39 (3.) 1980 00:23:13
13. 13. Jan Řebíček (CZE) Sport team Brozany M (13.) M39 (4.) 1982 00:23:27
14. 14. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (14.) M39 (5.) 1980 00:23:30
15. 15. Ivo Feix (CZE) Teplice M (15.) M49 (5.) 1974 00:23:38
16. 16. Jaroslav Hendrych (CZE) Tri club Haven Česká Lípa M (16.) M49 (6.) 1975 00:23:53
17. 17. Jan Novotný (CZE) Brasil M (17.) M39 (6.) 1985 00:24:00
18. 18. David Grbavčic (CZE) Roudnice nad Labem M (18.) M39 (7.) 1986 00:24:03
19. 19. Marek Bušek (CZE) BTT Libochovice M (19.) M49 (7.) 1973 00:25:08
20. 20. Jarmila Sobecká (CZE) USK Provod Ústí nad Labem Ž (1.) Znad35 (1.) 1977 00:25:12
21. 21. Vendulka Ryšavá (CZE) AC Česká Lípa Ž (2.) Zdo35 (1.) 2002 00:25:31
22. 22. Přemysl Preiss (CZE) Kola Vondra M (20.) M29 (5.) 1998 00:25:32
23. 23. Zdeněk Pavlíček (CZE) Polevsko M (21.) M60+ (1.) 1954 00:25:35
24. 24. Simona Nekolová (CZE) Maratón klub Kladno Ž (3.) Zdo35 (2.) 1985 00:25:38
25. 25. Barbora Králová (CZE) ASK Lovosice Ž (4.) Zdo35 (3.) 1998 00:25:39
26. 26. Vladimír Valtr (CZE) Roudnice nad Labem M (22.) M59 (2.) 1967 00:25:51
27. 27. Ondřej Česal (CZE) BTT Libochovice M (23.) M49 (8.) 1978 00:25:54
28. 28. Josef Čarný (CZE) MMB Třebenice M (24.) M49 (9.) 1973 00:26:00
29. 29. Miroslav Sunkovský (CZE) SUNSET BIKE M (25.) M49 (10.) 1972 00:26:20
30. 30. Petr Bláha (CZE) Libochovice M (26.) M49 (11.) 1976 00:26:32
31. 31. Ladislav Beránek (CZE) Koloshop Team Teplice M (27.) M29 (6.) 1990 00:26:45
32. 32. Vojtěch Karfík (CZE) Milešov M (28.) M18 (1.) 2003 00:26:50
33. 33. Eliška Krobová (CZE) BTT Libochovice Ž (5.) Zdo35 (4.) 2003 00:26:51
34. 34. Michal Porš (CZE) Rozběháme Litoměřice M (29.) M29 (7.) 1991 00:26:55
35. 35. Karel Švec (CZE) Sport team Brozany M (30.) M39 (8.) 1980 00:27:11
36. 36. Klára Chlupsová (CZE) N+N Litoměřice Ž (6.) Znad35 (2.) 1977 00:27:17
37. 37. Jiří Willner (CZE) ASK Lovosice M (31.) M39 (9.) 1984 00:27:30
38. 38. Tomáš Kohoutek (CZE) NF Upřímné srdce M (32.) M39 (10.) 1988 00:27:35
39. 39. Radek Kadlec (CZE) BTT Libochovice M (33.) M29 (8.) 1991 00:27:40
40. 40. Vladimír Dlouhý (CZE) Dlouháni Roudnice M (34.) M59 (3.) 1960 00:27:42
41. 41. Jan Bažant (CZE) Lovosice M (35.) M39 (11.) 1988 00:27:46
42. 42. Otakar Šašek (CZE) Btt Libochovice M (36.) M39 (12.) 1987 00:27:52
43. 43. Marek Pobežal (CZE) - M (37.) M39 (13.) 1986 00:27:54
44. 44. Jaroslav Holub (CZE) Liga 100 Praha M (38.) M59 (4.) 1962 00:27:54
45. 45. Nikola Davidová (CZE) SUPERHRDINOVÉ VE VÝCVIKU Ž (7.) Zdo35 (5.) 1990 00:27:56
46. 46. Kateřina Salačová (CZE) Rozběhneme Litoměřice Ž (8.) Znad35 (3.) 1984 00:27:58
47. 47. David Kiršner (CZE) Sport Team Brozany M (39.) M18 (2.) 2002 00:28:00
48. 48. Miloš Hruška (CZE) Větruše Ústí nad Labem M (40.) M49 (12.) 1970 00:28:08
49. 49. Jiří Kopčanský (CZE) Lovosice M (41.) M49 (13.) 1979 00:28:15
50. 50. Monika Čapková (CZE) Elite Women Team Ž (9.) Zdo35 (6.) 1986 00:28:18