# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Miloš Smrčka (CZE) VETERÁN VK M (1.) Muži 65-69 (1.) 1954 00:18:46
2. 2. Zdeněk Bufka (CZE) AC Česká Lípa M (2.) Muži 60-64 (1.) 1957 00:20:31
3. 3. Tereza Svobodová (CZE) Spartak Praha 4 Ž (1.) Ženy 18-34 (1.) 1999 00:21:42
4. 4. Patrik Sedláček (CZE) PSK Olymp Praha M (3.) Junioři (1.) 2008 00:22:20
5. 5. Nicol Holečková (CZE) TJ Karlštejn Ž (2.) Juniorky (1.) 2004 00:22:49
6. 6. Jiří Tarant (CZE) Praha 10 M (4.) Muži 60-65 (2.) 1958 00:23:21
7. 7. Pavel Novák (CZE) TJ Liga 100 Praha M (5.) Muži 65-70 (2.) 1953 00:23:38
8. 8. Helena Poborská (CZE) PSK Olymp Praha,z.s. Ž (3.) Ženy 40-44 (1.) 1978 00:23:49
9. 9. Karla Mališová (CZE) USK Praha Ž (4.) Ženy 55-59 (1.) 1960 00:24:18
10. 10. Jaromír Doležal (CZE) SABZO Praha M (6.) Muži 60-66 (3.) 1957 00:24:57
11. 11. Lenka Oujeská (CZE) Ž (5.) Ženy 40-45 (2.) 1977 00:25:20
12. 12. Jan Pěkný (CZE) TJ Liga 100 Praha M (7.) Muži 65-71 (3.) 1952 00:25:43
13. 13. Petra Sedláčková (CZE) O.K. Roztoky Ž (6.) Ženy 45-49 (1.) 1970 00:26:05
14. 14. Eva Englová (CZE) Česká Lípa Ž (7.) Ženy 18-35 (2.) 1992 00:26:14
15. 15. Štěpánka Trnková (CZE) ŠSK Újezd nad lesy Ž (8.) Ženy 45-50 (2.) 1973 00:26:14
16. 16. Břetislav Nový (CZE) SABZO Praha M (8.) Muži 70-74 (1.) 1947 00:26:43
17. 17. Alena Řezanková (CZE) Český Běžecký Klub Ž (9.) Ženy 18-36 (3.) 1988 00:27:21
18. 18. Ivana Bařtipánová (CZE) IThinkBeer/Bonbon Ž (10.) Ženy 45-51 (3.) 1974 00:27:24
19. 19. Jiří Němeček (CZE) AVC Praha M (9.) Muži 65-72 (4.) 1951 00:27:47
20. 20. Martina Čermáková (CZE) Ž (11.) Ženy 40-46 (3.) 1976 00:28:11
21. 21. Blanka Gololobovová (CZE) AVC Praha / Run Magazine Team Ž (12.) Ženy 45-52 (4.) 1973 00:28:14
22. 22. Květa Valentová (CZE) Hasiči Praha Ž (13.) Ženy 60-64 (1.) 1956 00:28:33
23. 23. Pavla Stachovská (CZE) Ž (14.) Ženy 35-39 (1.) 1982 00:28:37
24. 24. Martina Petrová (CZE) Praha 8 Ž (15.) Ženy 50-54 (1.) 1968 00:28:41
25. 25. Kristýna Khorelová (CZE) Ž (16.) Ženy 18-37 (4.) 1989 00:30:54
26. 26. Josef Kovanda (CZE) VETERÁN VK M (10.) Muži 65-73 (5.) 1953 00:31:39
27. 27. Miloš Šimon (CZE) PSK UNION Praha M (11.) Muži 75-79 (1.) 1944 00:32:13
28. 28. Eva Molga (CZE) Praha Ž (17.) Ženy 18-38 (5.) 1993 00:32:37
29. 29. Vladislav Blecha (CZE) L 100 Praha M (12.) Muži 60-67 (4.) 1959 00:32:52
30. 30. Vladimír Rožánek (CZE) SABZO Praha M (13.) Muži 60-68 (5.) 1958 00:33:00
31. 31. Luděk Kocian (CZE) Atlletik veteran club Praha M (14.) Muži 75-80 (2.) 1942 00:33:11
32. 32. Strangmuller Oskar (CZE) Praha M (15.) Junioři (2.) 2008 00:33:14
33. 33. Strangmuller Filip (CZE) Praha M (16.) Junioři (3.) 2008 00:33:19
34. 34. Petr Březina (CZE) SABZO Praha M (17.) Muži 70-75 (2.) 1946 00:33:23
35. 35. Josef Ulrich (CZE) TJ Liga 100 Praha M (18.) Muži 80 (1.) 1937 00:35:03
36. 36. Alžběta Krejčová (CZE) Ž (18.) Ženy 18-39 (6.) 1992 00:36:21
37. 37. Hana Kostolná (CZE) SABZO Ž (19.) Ženy 18-40 (7.) 1988 00:36:22
38. 38. Josef Urban (CZE) Chlumec nad Cidlinou M (19.) Muži 60-69 (6.) 1956 00:36:25
39. 39. Hana Nádherová (CZE) Hradec Králové Ž (20.) Ženy 50-55 (2.) 1968 00:38:14
40. 40. Jana Požgayová (CZE) SABZO / BONBON Praha Ž (21.) Ženy 60-65 (2.) 1955 00:43:44
41. 41. Václav Krejsa (CZE) BONBON Praha (Praha 4) M (20.) Muži 65-74 (6.) 1952 01:13:15