# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Žaloudek (CZE) AK Most M (1.) MA (1.) 1981 01:29:32
2. 2. Jakub Stejskal (CZE) Máťa a Máťa M (2.) MA (2.) 1984 01:31:12
3. 3. Martin Šindelář (CZE) Hnízdil Team Kadaň M (3.) V1 (1.) 1972 01:31:53
4. 4. Michal Oplt (CZE) New Roll Runner´s M (4.) MA (3.) 1983 01:33:12
5. 5. Martin Sýkora (CZE) RAFTING OHŘE M (5.) V1 (2.) 1978 01:33:14
6. 6. Stanislav Ouzký (CZE) Jirkov (Krušnohorci Jirkov) M (6.) V1 (3.) 1974 01:33:23
7. 7. Petr Kořán (CZE) AK Žatec M (7.) MA (4.) 1983 01:34:10
8. 8. Tomáš Javornický (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (8.) V1 (4.) 1977 01:36:42
9. 9. Martin Růžička (CZE) Little Rose Team M (9.) MA (5.) 1983 01:37:15
10. 10. Zdeněk Braum (CZE) New Roll Runners M (10.) MA (6.) 1999 01:38:01
11. 11. Jan Omrai (CZE) TRIATLET Karlovy Vary M (11.) V1 (5.) 1976 01:38:39
12. 12. Lukáš Runt (CZE) Sport Races - Isaac team M (12.) J (1.) 2001 01:39:16
13. 13. Petr Šmíd (CZE) Baník Osek M (13.) V2 (1.) 1969 01:39:33
14. 14. Tomas Parnica (CZE) AK MOST M (14.) MA (7.) 1980 01:40:31
15. 15. Ondřej Podběhlý (CZE) Kadaň M (15.) MA (8.) 1982 01:41:25
16. 16. Michal Zbuzek (CZE) Unipetrol Litvínov M (16.) MA (9.) 1985 01:42:14
17. 17. Pavel Ryzák (CZE) TJ VTŽ Chomutov M (17.) V1 (6.) 1977 01:43:06
18. 18. Martin Heligr (CZE) Autolakovna Heligr M (18.) V1 (7.) 1975 01:43:28
19. 19. Patrik Šmátrala (CZE) TJ VS Kadaň M (19.) J (2.) 2000 01:43:43
20. 20. Luboš Ml. Krátký (CZE) AK Žatec M (20.) J (3.) 2000 01:43:57
21. 21. Milan Vopat (CZE) Pro-Corde Chomutov M (21.) V2 (2.) 1961 01:44:04
22. 22. Václav Seman (CZE) Klášterec M (22.) MA (10.) 1980 01:44:40
23. 23. Štěpánka Brožková (CZE) Witte bike team Nejdek Ž (1.) ŽA (1.) 1996 01:44:42
24. 24. Jakub Coufal (CZE) AK Bílina M (23.) MA (11.) 1986 01:44:43
25. 25. Vítek Ouzký (CZE) VTŽ Chomutov M (24.) Žci (1.) 2004 01:44:56
26. 26. Jan Bajbora (CZE) AK Bílina M (25.) MA (12.) 1980 01:45:24
27. 27. Lubomír Bašus (CZE) Kolová M (26.) MA (13.) 1984 01:45:52
28. 28. Čeněk Hadrávek (CZE) Klášterec M (27.) MA (14.) 1989 01:46:34
29. 29. Michal Stumpf (CZE) Rozběháme Most M (28.) MA (15.) 1980 01:46:43
30. 30. Miroslav Dostál (CZE) Hošnice 25 M (29.) V1 (8.) 1974 01:47:15
31. 31. Tomáš Ovčačík (CZE) Březno u Chomutova M (30.) V1 (9.) 1972 01:47:35
32. 32. Michal Luxa (CZE) SRTG Strupčice M (31.) MA (16.) 1990 01:47:59
33. 33. Pavel Runt (CZE) Březno u Chomutova M (32.) V1 (10.) 1972 01:48:07
34. 34. Matouš Řezníček (CZE) TJ VS Kadaň M (33.) J (4.) 2002 01:48:42
35. 35. Václav Škréta (CZE) Kadaň M (34.) MA (17.) 1981 01:49:14
36. 36. Tomáš Vojtěchovský (CZE) Chomutov (Krušnoman TT Litvínov) M (35.) V1 (11.) 1974 01:49:23
37. 37. Pavel Vodicka (CZE) Most M (36.) V2 (3.) 1964 01:49:45
38. 38. Ludvík Čanda (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (37.) V1 (12.) 1979 01:49:49
39. 39. Martin Razakowski (CZE) DBK Kadaň M (38.) V1 (13.) 1977 01:50:15
40. 40. Lukáš Soukup (CZE) #delejcotebavi M (39.) MA (18.) 1992 01:50:19
41. 41. Michal Hagara (CZE) Kadaň M (40.) MA (19.) 1982 01:50:24
42. 42. Lucie Pasevová (CZE) Kovářská Ž (2.) ŽA (2.) 1991 01:50:35
43. 43. Gabriela Korbášová (CZE) ASK ELNA Počerady Ž (3.) ŽV1 (1.) 1973 01:50:37
44. 44. Petr Farda (CZE) Krušnoman TT Litvínov M (41.) V1 (14.) 1973 01:51:32
45. 45. Petr Hron (CZE) New Roll Runners M (42.) MA (20.) 1990 01:51:54
46. 46. Radek Beneš (CZE) Praha 18 M (43.) V1 (15.) 1970 01:52:26
47. 47. Tomáš Lang (CZE) ŠAK Chodov M (44.) V1 (16.) 1973 01:52:33
48. 48. Martin Huráň (CZE) Team Bike Perštejn M (45.) V1 (17.) 1974 01:53:22
49. 49. Jan Kubelka (CZE) TJ atletika Klášterec nad Ohří M (46.) MA (21.) 1988 01:53:44
50. 50. Štěpán Matula (CZE) Olympia Kladno M (47.) V1 (18.) 1970 01:54:26