# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Hurdich (CZE) Kynšperk nad Ohří M (1.) M20 (1.) 1988 00:27:05
2. 2. Vladimír Růžička (CZE) Ústí nad Labem M (2.) M50 (1.) 1962 00:27:06
3. 3. Dušan Parihuzič (CZE) AK Sokolov M (3.) M40 (1.) 1977 00:28:02
4. 4. Jiří Trávníček (CZE) Sdružení vytrvalců Stříbro M (4.) M40 (2.) 1972 00:28:22
5. 5. Lubomír Novotný (CZE) USK Akademik Cheb M (5.) M40 (3.) 1978 00:28:27
6. 6. Zdeněk Jüptner (CZE) USK AKADEMIK CHEB M (6.) M40 (4.) 1973 00:28:38
7. 7. Roman Sladký (CZE) Pro Sport Activities M (7.) M40 (5.) 1972 00:29:05
8. 8. Jindřich Kovář (CZE) KČT Aš M (8.) M50 (2.) 1968 00:29:32
9. 9. Milan Brož (CZE) M (9.) M20 (2.) 1982 00:29:53
10. 10. Petr Jirásek (CZE) ROB a OB Cheb M (10.) M40 (6.) 1974 00:31:25
11. 11. Jaroslav Jirásek (CZE) ROB a OB Cheb M (11.) M40 (7.) 1971 00:31:32
12. 12. Filip Křížek (CZE) KČT Aš M (12.) M40 (8.) 1978 00:31:48
13. 13. Jaroslav Vlasák (CZE) Sdružení vytrvalců Stříbro M (13.) M60 (1.) 1958 00:32:03
14. 14. Aleš Průša (CZE) USK Akademik M (14.) M40 (9.) 1975 00:32:04
15. 15. Ludvík Pribičin (CZE) Triatlet Karlovy Vary M (15.) M40 (10.) 1970 00:32:05
16. 16. Khalid Mouhafidi (CZE) USK Akademik M (16.) M20 (3.) 1989 00:32:15
17. 17. Pavel Randáček (CZE) Dolní Rychnov M (17.) M20 (4.) 1980 00:34:00
18. 18. Petr Navrátil (CZE) Rozběhnito.cz M (18.) M40 (11.) 1975 00:34:08
19. 19. Marcela Bečvářová (CZE) SKP Union Cheb Ž (1.) D40 (1.) 1971 00:34:40
20. 20. Tereza Fryšová (CZE) Ž (2.) D40 (2.) 1976 00:34:44
21. 21. Jiří Královec (CZE) AK Sokolov M (19.) M60 (2.) 1957 00:34:47
22. 22. Roman Pjenčák (CZE) KČT Aš M (20.) M40 (12.) 1975 00:34:53
23. 23. Václava Molcarová (CZE) Rozběhni to CZ Cheb Ž (3.) D40 (3.) 1969 00:35:20
24. 24. Jitka Siglová (CZE) SKP Union Cheb Ž (4.) D40 (4.) 1973 00:36:27
25. 25. Renata Šalátová (CZE) Run Go pro ženy Ž (5.) D40 (5.) 1972 00:38:06
26. 26. Vilém Řepa (CZE) Přátelé běhu Cheb M (21.) M50 (3.) 1965 00:38:06
27. 27. Simona Pribičinová (CZE) Triatlet Karlovy Vary Ž (6.) D40 (6.) 1971 00:39:59
28. 28. Filip Parihuzič (CZE) FK Baník Sokolov M (22.) M20 (5.) 2004 00:41:03
29. 29. Stanislava Mandzáková (CZE) Kynšperk nad Ohří Ž (7.) D20 (1.) 1991 00:41:55
30. 30. Jana Řepová (CZE) Přátelé běhu Cheb Ž (8.) D20 (2.) 1980 00:41:55
31. 31. Jaroslav Jirásek (CZE) ROB a OB Cheb M (23.) M60 (3.) 1947 00:43:03
32. 32. Jana Mouhafidi (CZE) USK Akademik Ž (9.) D20 (3.) 1989 00:44:13
33. 33. Kristýna Novotná (CZE) ROB a OB Cheb Ž (10.) D20 (4.) 2006 00:44:13
34. 34. Petr Brož (CZE) USK Akademik Cheb M (24.) M50 (4.) 1961 00:44:13
35. 35. Matěj Novotný (CZE) ROB a OB Cheb M (25.) M20 (6.) 1980 00:46:10