# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Leplt (CZE) SK Nové Město nad Metují M (1.) M8 (1.) 1985 00:17:30
2. 2. František Vagenknecht (CZE) KP Bemaniax Bakako Nová Paka M (2.) M9 (1.) 1977 00:17:52
3. 3. Robert Hurdálek (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. M (3.) M9 (2.) 1978 00:18:10
4. 4. Vladislav Dufka (CZE) Páslerův statek Bischofstein M (4.) M8 (2.) 1991 00:18:31
5. 5. Jiří Kulda (CZE) Hock Horolezecký Oddíl M (5.) M6 (1.) 2002 00:18:32
6. 6. Martin Šupich (CZE) Wikov Hronov M (6.) M9 (3.) 1977 00:18:47
7. 7. Matyáš Vintr (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. M (7.) M6 (1.) 2002 00:18:48
8. 8. František Buřil (CZE) Vidochov M (8.) M10 (1.) 1966 00:18:53
9. 9. Ladislav Kubeček (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (9.) M8 (3.) 1991 00:18:54
10. 10. Jakub Červený (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. M (10.) M8 (4.) 1995 00:18:57
11. 11. Jiří Doucha (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (11.) M9 (4.) 1971 00:19:12
12. 12. Vít Vosáhlo (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov M (12.) M7 (2.) 2000 00:19:20
13. 13. Miroslav Duch (CZE) TJ MARATONSTAV Úpice M (13.) M9 (5.) 1979 00:19:33
14. 14. Jan Gűnther (CZE) Triatlon Team Trutnov M (14.) M6 (2.) 2002 00:19:40
15. 15. Robert Hurdálek (CZE) Tj Lokomotiva Trutnov, Z.S. M (15.) M6 (3.) 2003 00:19:53
16. 16. Jiří Kubasa (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (16.) M9 (6.) 1977 00:20:05
17. 17. Lukáš Kábrt (CZE) Triatlon team Trutnov M (17.) M7 (3.) 2000 00:20:07
18. 18. Michal Krtička (CZE) Wikov Hronov M (18.) M9 (7.) 1973 00:20:09
19. 19. Luděk Novotný (CZE) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem M (19.) M9 (8.) 1974 00:20:15
20. 20. Roman Jakoubek (CZE) SKI Team Olfin Car-Vella Trutnov M (20.) M10 (2.) 1967 00:20:22
21. 21. Martin Laštůvka (CZE) Rtyně v Podkrkonoší M (21.) M8 (5.) 1980 00:20:27
22. 22. Martin Habr (CZE) ŠSK Sprint Trutnov M (22.) M8 (6.) 1996 00:20:35
23. 23. Michal Papež (CZE) Triatlon Team Trutnov M (23.) M7 (4.) 2001 00:20:37
24. 24. Jakub Nápravník (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (24.) M8 (7.) 1987 00:20:51
25. 25. Martin Pešta (CZE) BARAKO NOVÁ PAKA M (25.) M9 (9.) 1978 00:21:06
26. 26. Jakub Jandáček (CZE) Wikov Hronov M (26.) M8 (8.) 1997 00:21:23
27. 27. Ladislav Kubeček (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (27.) M10 (3.) 1962 00:21:28
28. 28. Petr Kostovský (CZE) TJ Maratonstav Úpice Ž (1.) M9 (10.) 1974 00:21:42
29. 29. Vladimír Vacarda (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (28.) M11 (1.) 1959 00:21:44
30. 30. Ladislav Hurdálek (CZE) TETRAPAK IF M (29.) M9 (11.) 1975 00:21:46
31. 31. Oldřich Šmída (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (30.) M11 (2.) 1948 00:21:57
32. 32. Petr Karajanis (CZE) Na poslední chvíli M (31.) M9 (12.) 1976 00:22:04
33. 33. Vítězslav Šolc (CZE) BKL Machovo M (32.) M11 (3.) 1957 00:22:06
34. 34. Aleš Klimeš (CZE) Spartak Police n.M. M (33.) M6 (4.) 2002 00:22:13
35. 35. Martin Záruba (CZE) MěÚ Dvůr Králové nad Labem M (34.) M9 (13.) 1976 00:22:16
36. 36. Romana Brumlichová (CZE) Medvědí doupě Hronov Ž (2.) Z9 (1.) 1976 00:22:17
37. 37. Monika Awrycewicz (CZE) UKS Ludwikowice Ž (3.) Z8 (1.) 1986 00:22:18
38. 38. Jiří Leplt (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (35.) M10 (4.) 1961 00:22:34
39. 39. Matěj Píša (CZE) SZŠ Trutnov M (36.) M6 (5.) 2002 00:22:37
40. 40. Jan Kulda (CZE) Integraf Running Team M (37.) M9 (14.) 1973 00:22:42
41. 41. Jiří Klimeš (CZE) AC Náchod Ž (4.) M10 (5.) 1961 00:22:52
42. 42. František Pechek (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (38.) M11 (4.) 1953 00:22:57
43. 43. Jaroslav Kunrt (CZE) SK Týniště nad Orlicí M (39.) M9 (15.) 1975 00:22:58
44. 44. Aleš Lhota (CZE) PIVOVAR MILETÍN M (40.) M9 (16.) 1978 00:23:04
45. 45. Vendula Janečková (CZE) ZŠ Úpice -Lány Ž (5.) Z9 (2.) 1975 00:23:08
46. 46. Michal Petrov (CZE) za sebe M (41.) M9 (17.) 1978 00:24:02
47. 47. Pavlína Petrovová (CZE) Trutnov Ž (6.) Z9 (3.) 1983 00:24:03
48. 48. Stanislav Lanta (CZE) Velké Poříčí/Met. M (42.) M10 (6.) 1963 00:24:50
49. 49. Lenka Renská (CZE) Hvězda Pardubice Ž (7.) Z9 (4.) 1980 00:25:16
50. 50. Radka Goderová (CZE) TJ Maratonstav Úpice Ž (8.) Z10 (1.) 1974 00:25:39