# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Adam Dvořáček (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) M (1.) 1996 00:35:48
2. 2. Roman Rudolecký (CZE) VSK Univerzita Brno M (2.) M (2.) 1988 00:35:48
3. 3. Petr Šťastný (CZE) SportRaces M (3.) M (3.) 1988 00:36:33
4. 4. Lukáš Soural (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (4.) M (4.) 1982 00:37:14
5. 5. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (5.) M (5.) 1982 00:37:30
6. 6. Martin Kleibl (CZE) AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO M (6.) MV1 (1.) 1973 00:38:32
7. 7. Ondřej Pajer (CZE) Individuální team M (7.) M (6.) 1989 00:38:37
8. 8. Rostislav Pukl (CZE) VSK Univerzita Brno M (8.) M (7.) 1982 00:38:40
9. 9. Lukáš Koudelka (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany M (9.) M (8.) 1983 00:38:42
10. 10. Martin Pohanka (CZE) AC Track & Field Brno M (10.) MV1 (2.) 1973 00:38:56
11. 11. Tomáš Hrdina (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (11.) MV1 (3.) 1979 00:39:14
12. 12. Vít Ryška (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (12.) MV1 (4.) 1975 00:39:28
13. 13. Jan Zháňal (CZE) SK Žabovřesky Brno M (13.) M (9.) 1987 00:39:35
14. 14. Lukáš Plachý (CZE) VSK Univerzita Brno M (14.) M (10.) 1985 00:39:49
15. 15. Zdeněk Hochman (CZE) SK ICA / Orel Blučina M (15.) M (11.) 1985 00:39:56
16. 16. Lukáš Kocur (CZE) Orel Šitbořice M (16.) MV1 (5.) 1977 00:40:35
17. 17. Tomáš Večeřa (CZE) BCK Relax Olešnice M (17.) M (12.) 1989 00:40:44
18. 18. Jiří Tomek (CZE) Athletic Runners Club Brno M (18.) M (13.) 1997 00:40:49
19. 19. Svatoš Coufal (CZE) SK Žabovřesky Brno M (19.) MV2 (1.) 1967 00:41:04
20. 20. Tomáš Liščinský (CZE) SK ŽABOVŘESKY M (20.) M (14.) 1984 00:41:37
21. 21. Stanislav Mokrý (CZE) SK Žabovřesky Brno M (21.) M (15.) 1992 00:41:37
22. 22. Jindřich Martinec (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (22.) M (16.) 1985 00:41:37
23. 23. Martin Bulín (CZE) PŘEROV M (23.) M (17.) 1985 00:41:57
24. 24. Libor Konečný (CZE) Kuřim M (24.) MV1 (6.) 1971 00:42:13
25. 25. Kristián Škoda (CZE) CK Continental Frenštát p. R. M (25.) M (18.) 1990 00:42:13
26. 26. Jakub Johaník (CZE) Medlánky - Brno/Uherské H M (26.) M (19.) 1982 00:42:16
27. 27. Martin Šerák (CZE) TJ Sokol Bílovice nad Svitavou M (27.) MV1 (7.) 1978 00:42:26
28. 28. Petr Hrabovský (CZE) Racers Club M (28.) M (20.) 1981 00:42:28
29. 29. Petr Přikryl (CZE) SK Žabovřesky Brno / Brno M (29.) MV2 (2.) 1967 00:42:28
30. 30. Ondřej Sáňka (CZE) Brno M (30.) M (21.) 1984 00:42:33
31. 31. Pavel Czerný (CZE) Běžecký klub Brno M (31.) M (22.) 1981 00:42:49
32. 32. Lukáš Ryba (CZE) BB Cyklosport Superior M (32.) MV1 (8.) 1979 00:42:56
33. 33. Josef Kučera (CZE) Kucera bike team M (33.) M (23.) 1985 00:42:57
34. 34. Roman Barák (CZE) Sana team Brno M (34.) MV1 (9.) 1973 00:43:02
35. 35. Jiří Zelinka (CZE) O-mikron M (35.) M (24.) 1987 00:43:07
36. 36. Radek Priputen (CZE) www.priputen.wz.cz M (36.) M (25.) 1985 00:43:21
37. 37. Vladimír Bělík (CZE) TJ Sokol Syrovice M (37.) MV1 (10.) 1978 00:43:29
38. 38. Jan Drábek (CZE) SK Žabovřesky M (38.) M (26.) 1985 00:43:37
39. 39. Igor Toman (CZE) Orel Vyškov M (39.) MV1 (11.) 1972 00:43:38
40. 40. Lukáš Sláma (CZE) Automedia M (40.) M (27.) 1984 00:43:44
41. 41. Aleš Konečný (CZE) Passyteam / Rudice M (41.) M (28.) 1988 00:43:53
42. 42. Jiří Hýbl (CZE) Hrušovany u Brna M (42.) MV2 (3.) 1967 00:43:54
43. 43. Gustav Grün (CZE) Boskovice / Boskovice M (43.) MV2 (4.) 1968 00:44:05
44. 44. Jaroslav Dušil (CZE) Český běžecký klub M (44.) MV1 (12.) 1970 00:44:06
45. 45. Luděk Dolíhal (CZE) M (45.) M (29.) 1988 00:44:09
46. 46. Kamil Ševčík (CZE) Bučovice M (46.) MV1 (13.) 1978 00:44:10
47. 47. Jiří Čuhel (CZE) SK Křtěnov M (47.) MV3 (1.) 1958 00:44:17
48. 48. Steve Chalk (CZE) SK Radiosport Bílovice nad Svitavou M (48.) MV2 (5.) 1965 00:44:20
49. 49. Ondřej Mokrý (CZE) KOB Moira Brno M (49.) M (30.) 1994 00:44:22
50. 50. Jiří Huťka (CZE) Brno-Řečkovice M (50.) M (31.) 1991 00:44:26