# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jakub Coufal (CZE) AK Bílina M (1.) MA (1.) 1986 00:33:25
2. 2. Martin Šindelář (CZE) Hnízdil Team Kadaň M (2.) V1 (1.) 1972 00:34:38
3. 3. Tomáš Kožák (CZE) SC Start Karlovy Vary M (3.) J (1.) 2002 00:34:54
4. 4. Petr Kořán (CZE) AK Žatec M (4.) MA (2.) 1983 00:34:56
5. 5. Vítek Brožek (CZE) Witte bike team Nejdek M (5.) MA (3.) 1999 00:34:59
6. 6. Michal Zbuzek (CZE) Unipetrol Litvínov M (6.) MA (4.) 1985 00:35:10
7. 7. Milan Kožák (CZE) SC Start Karlovy Vary M (7.) V2 (1.) 1965 00:35:13
8. 8. Tomáš Javornický (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (8.) V1 (2.) 1977 00:35:38
9. 9. Stanislav Ouzký (CZE) Jirkov (Krušnohorci Jirkov) M (9.) V1 (3.) 1974 00:35:50
10. 10. Martin Sýkora (CZE) RAFTING OHŘE M (10.) V1 (4.) 1978 00:36:06
11. 11. Martin Růžička (CZE) Little Rose Team M (11.) MA (5.) 1983 00:36:08
12. 12. Milan Vopat (CZE) Pro-Corde Chomutov M (12.) V2 (2.) 1961 00:36:26
13. 13. Petr Šmíd (CZE) Baník Osek M (13.) V2 (3.) 1969 00:36:47
14. 14. Ondřej Podběhlý (CZE) Kadaň M (14.) MA (6.) 1982 00:37:11
15. 15. Radek Vostřel (CZE) AK Žatec M (15.) J (2.) 2002 00:37:12
16. 16. Dušan Parihuzič (CZE) AK Sokolov M (16.) V1 (5.) 1977 00:37:37
17. 17. Lukáš Runt (CZE) Sport Races - Isaac team M (17.) J (3.) 2001 00:37:48
18. 18. Vítek Ouzký (CZE) VTŽ Chomutov M (18.) Žci (1.) 2004 00:37:52
19. 19. Lubomír Bašus (CZE) Kolová M (19.) MA (7.) 1984 00:38:00
20. 20. Jan Omrai (CZE) TRIATLET Karlovy Vary M (20.) V1 (6.) 1976 00:38:05
21. 21. Pavel Ryzák (CZE) TJ VTŽ Chomutov M (21.) V1 (7.) 1977 00:38:15
22. 22. Martin Heligr (CZE) Autolakovna Heligr M (22.) V1 (8.) 1975 00:38:22
23. 23. Jakub Neuman (CZE) Kadaň M (23.) MA (8.) 1993 00:38:24
24. 24. Pavel Runt (CZE) Březno u Chomutova M (24.) V1 (9.) 1972 00:38:30
25. 25. Štěpánka Brožková (CZE) Witte bike team Nejdek Ž (1.) ŽA (1.) 1996 00:38:34
26. 26. Ladislav Smrž (CZE) Běžci Chomutov M (25.) MA (9.) 1985 00:39:05
27. 27. Patrik Šmátrala (CZE) TJ VS Kadaň M (26.) J (4.) 2000 00:39:12
28. 28. Tomáš Kujíček (CZE) Tj Vtž Chomutov M (27.) V1 (10.) 1975 00:39:18
29. 29. Ludvík Čanda (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (28.) V1 (11.) 1979 00:39:30
30. 30. Stanislav St. Zelenka (CZE) DBK Kadaň M (29.) V1 (12.) 1972 00:39:33
31. 31. Martin Knava (CZE) Bike a běh Ostrov M (30.) MA (10.) 1983 00:39:37
32. 32. Matouš Řezníček (CZE) TJ VS Kadaň M (31.) J (5.) 2002 00:39:38
33. 33. Petr Hron (CZE) New Roll Runners M (32.) MA (11.) 1990 00:39:42
34. 34. Miroslav Dostál (CZE) Hošnice 25 M (33.) V1 (13.) 1974 00:39:47
35. 35. Zdeněk Řehoř (CZE) Jirkov (SRTG Strupčice) M (34.) V1 (14.) 1978 00:39:57
36. 36. Jan Kalík (CZE) SK-MP KADAŇ M (35.) V1 (15.) 1976 00:40:01
37. 37. Martin Razakowski (CZE) DBK Kadaň M (36.) V1 (16.) 1977 00:40:16
38. 38. Michal Hagara (CZE) Kadaň M (37.) MA (12.) 1982 00:40:25
39. 39. Tomáš Ovčačík (CZE) Březno u Chomutova M (38.) V1 (17.) 1972 00:40:26
40. 40. Jiří Kopica (CZE) Kadaň M (39.) V1 (18.) 1978 00:40:27
41. 41. Miroslav Molcar (CZE) BK Běkodo Teplice M (40.) V2 (4.) 1964 00:40:52
42. 42. Petr Kopecký (CZE) Nevix Kadaň M (41.) J (6.) 2003 00:40:53
43. 43. Barbora Hovorková (CZE) Usk Akademik Cheb Z.S. Ž (2.) ŽA (2.) 1992 00:41:01
44. 44. Tomáš Lang (CZE) ŠAK Chodov M (42.) V1 (19.) 1973 00:41:04
45. 45. Jan Kubelka (CZE) TJ atletika Klášterec nad Ohří M (43.) MA (13.) 1988 00:41:10
46. 46. Václav Škreta (CZE) Kadaň M (44.) MA (14.) 1981 00:41:25
47. 47. Martin Huráň (CZE) Team Bike Perštejn M (45.) V1 (20.) 1974 00:41:44
48. 48. Jakub Pilek (CZE) SRTG Strupčice A team M (46.) MA (15.) 1989 00:41:49
49. 49. Ondřej Filip (CZE) SRTG Chomutov M (47.) MA (16.) 1985 00:41:55
50. 50. Hana Malická (CZE) TJ Klášterec Ž (3.) ŽA (3.) 1999 00:42:01