# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Navrátil (CZE) AK Kroměříž M (1.) A (1.) 1988 00:33:45
2. 2. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (2.) A (2.) 1982 00:33:55
3. 3. Tomáš Blaha (CZE) AK Kroměříž M (3.) B (1.) 1976 00:34:11
4. 4. Petr Kučera (CZE) KESBUK / Otrokovice M (4.) B (2.) 1975 00:34:58
5. 5. Bronislav Khýr (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (5.) B (3.) 1975 00:35:35
6. 6. Zdeněk Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (6.) A (3.) 1988 00:36:23
7. 7. Radek Polák (CZE) SHORT BIKE Olomouc M (7.) B (4.) 1979 00:36:45
8. 8. Josef Sedláček (CZE) AK Kroměříž M (8.) B (5.) 1970 00:37:05
9. 9. Josef Sojka (CZE) Zapro Team M (9.) A (4.) 1987 00:37:43
10. 10. Tomáš Langer (CZE) Velká Bystřice M (10.) A (5.) 1989 00:37:56
11. 11. Martin Lorenc (CZE) TJ Liga 100 Olomouc M (11.) B (6.) 1975 00:38:01
12. 12. Marek Stanco (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (12.) A (6.) 1995 00:38:11
13. 13. Jarda Martinek (CZE) Trisk Olomouc M (13.) C (1.) 1969 00:38:22
14. 14. Marek Štěpán (CZE) TJ Sokol Týn nad Bečvou M (14.) B (7.) 1972 00:38:45
15. 15. Radim Derka (CZE) Přerov M (15.) A (7.) 1991 00:38:48
16. 16. Stanislav Krajča (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (16.) A (8.) 1983 00:38:55
17. 17. Jan Zela (CZE) TJ Sokol Opatovice M (17.) A (9.) 1990 00:38:58
18. 18. Tomáš Kašpařík (CZE) SK Přerov M (18.) B (8.) 1975 00:39:20
19. 19. Oldřich Jasenský (CZE) AK Kroměříž M (19.) A (10.) 1982 00:39:28
20. 20. Martina Novotná (CZE) AK Kroměříž Ž (1.) F (1.) 1988 00:39:33
21. 21. Ivo Vrba (CZE) Rocktechnic Triatlon Hranice M (20.) A (11.) 1980 00:39:50
22. 22. Miroslav Pazdera (CZE) ZAPRO AD Team M (21.) B (9.) 1972 00:39:54
23. 23. Marek Svoboda (CZE) Fitklub Přerov M (22.) A (12.) 1995 00:40:10
24. 24. Petr Pospíšil (CZE) Koberun M (23.) B (10.) 1979 00:40:26
25. 25. Libor Vysloužil (CZE) AC Prostějov M (24.) A (13.) 1989 00:40:45
26. 26. Martin Dozrál (CZE) Lutín M (25.) A (14.) 1991 00:40:47
27. 27. Svatopluk Neradil (CZE) DRACY Přerov M (26.) A (15.) 1980 00:40:57
28. 28. Lukáš Brada (CZE) SK Skaštice M (27.) B (11.) 1978 00:41:26
29. 29. Zbyněk Jelínek (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (28.) C (2.) 1963 00:42:06
30. 30. Ivo Krátký (CZE) ----------------------- M (29.) C (3.) 1968 00:42:36
31. 31. Ondřej Němec (CZE) AK Kroměříž M (30.) D (1.) 1957 00:42:47
32. 32. Ondřej Zela (CZE) TJ Sokol Paršovice M (31.) B (12.) 1979 00:42:54
33. 33. Jaroslav Trojan (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (32.) C (4.) 1962 00:42:55
34. 34. Petr Punge (CZE) Sportovní klub Přerov 1908 z.s. M (33.) C (5.) 1967 00:42:58
35. 35. Adam Fritscher (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (34.) B (13.) 1975 00:42:59
36. 36. Jiří Skřeček (CZE) Sportovní klub Přerov 1908 z.s. M (35.) B (14.) 1974 00:43:00
37. 37. Petr Koupil (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (36.) B (15.) 1976 00:43:09
38. 38. Jan Kuchař (CZE) SDH Vojnice M (37.) B (16.) 1976 00:43:16
39. 39. Petr Staněk (CZE) Velké Těšany (TJ Velké Těšany) M (38.) B (17.) 1974 00:43:23
40. 40. Tomáš Hrubý (CZE) Vrchoslavice M (39.) B (18.) 1974 00:43:26
41. 41. Václav Látal (CZE) superjan M (40.) A (16.) 1985 00:43:33
42. 42. Jan Hálek (CZE) Univerzita Olomouc M (41.) B (19.) 1970 00:44:03
43. 43. Petr Zemánek (CZE) DR. A. Cy. M (42.) C (6.) 1968 00:44:15
44. 44. Ladislav Špacír (CZE) TJ Lokomotiva Břeclav M (43.) D (2.) 1955 00:44:56
45. 45. Monika Peluhová (CZE) Přerov 5 Ž (2.) G (1.) 1971 00:45:08
46. 46. Aleš Havránek (CZE) Teplice nad Bečvou M (44.) B (20.) 1975 00:45:09
47. 47. Luděk Polívka (CZE) Crazy bike team Lipník n. Beč. M (45.) B (21.) 1978 00:45:17
48. 48. Iva Podjuklová (CZE) SK Hranice, z.s. Ž (3.) G (2.) 1974 00:45:27
49. 49. Alena Losertová (CZE) Intrener Opava Ž (4.) F (2.) 1988 00:45:47
50. 50. Čestmír Horák (CZE) Přerov - Předmostí M (46.) B (22.) 1971 00:45:48