# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. David Kulhánek (CZE) Železnohorák Team M (1.) M19-39 (1.) 2000 00:27:42
2. 2. Michal Pradáč (CZE) Hřebec Team M (2.) M19-39 (2.) 1999 00:27:46
3. 3. Luboš Němec (CZE) Železnohorák Team M (3.) M40-49 (1.) 1976 00:28:17
4. 4. Jan Fátor (CZE) Slávia Hradec Králové M (4.) M40-49 (2.) 1979 00:28:35
5. 5. Petr Novotný (CZE) Cyklo-nanuk M (5.) M40-49 (3.) 1974 00:28:53
6. 6. Pavel Šimek (CZE) Polenský team M (6.) M40-49 (4.) 1978 00:29:20
7. 7. Patrik Novák (CZE) Bobr Bike Team Libice M (7.) M19-39 (3.) 1999 00:29:33
8. 8. František Tichý (CZE) CATUS BIKE TEAM Světlá nad Sázavou M (8.) M50-59 (1.) 1966 00:29:35
9. 9. Leoš Pradáč (CZE) Maleč tým M (9.) M40-49 (5.) 1970 00:29:37
10. 10. Martin Kavalír (CZE) železnohorák tým M (10.) M19-39 (4.) 1983 00:29:44
11. 11. Jan Chleboun (CZE) Ždírec nad Doubravou M (11.) M40-49 (6.) 1971 00:29:46
12. 12. Olga Krčálová (CZE) Polná Běžecký tým JB Ž (1.) Z35+ (1.) 1978 00:29:47
13. 13. Vojtěch Vodrážka (CZE) Ski a Bike modelarna-novak.com M (12.) M18 (1.) 2002 00:29:51
14. 14. Craig Sturgis (CZE) Chotěboř M (13.) M40-49 (7.) 1971 00:29:53
15. 15. Petr Picka (CZE) Hlinsko M (14.) M19-39 (5.) 1991 00:29:58
16. 16. Josef Málek (CZE) Slévárna Pařížov M (15.) M40-49 (8.) 1974 00:30:00
17. 17. Jan Pojman (CZE) Pernštejn tým Pardubice M (16.) M19-39 (6.) 1982 00:30:15
18. 18. Pavel Novák (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (17.) M19-39 (7.) 1981 00:30:38
19. 19. Lukáš Havlík (CZE) Ski klub Hlinsko M (18.) M18 (2.) 2004 00:30:56
20. 20. Michal Tomášek (CZE) TJ Sokol Maleč M (19.) M19-39 (8.) 1988 00:31:00
21. 21. Jaromír Lapěš (CZE) H.Brod M (20.) M40-49 (9.) 1976 00:31:08
22. 22. Ladislav Semrád (CZE) AC Čáslav M (21.) M50-59 (2.) 1967 00:31:12
23. 23. Jiří Stejskal (CZE) železnohorák tým M (22.) M40-49 (10.) 1976 00:31:13
24. 24. David Trpišovský (CZE) Tým Rebelů M (23.) M19-39 (9.) 1997 00:31:17
25. 25. Karel Šťastný (CZE) SK Chotěboř M (24.) M40-49 (11.) 1979 00:31:40
26. 26. Vít Boháč (CZE) Uhelná Příbram M (25.) M18 (3.) 2002 00:31:58
27. 27. Petr Doležal (CZE) MK Hlinsko M (26.) M19-39 (10.) 1982 00:32:01
28. 28. Jana Klinecká (CZE) MK Hlinsko Ž (2.) Z35+ (2.) 1981 00:32:07
29. 29. Vladimír Zadina (CZE) Česká Bělá M (27.) M19-39 (11.) 1988 00:32:08
30. 30. Václav Lacina (CZE) SAVENCIA FROMAGE & DAIRY 1 M (28.) M50-59 (3.) 1969 00:32:12
31. 31. Pavel Holan (CZE) DIP Chrudim M (29.) M40-49 (12.) 1971 00:32:14
32. 32. Aleš Král (CZE) KŠ Antilopa M (30.) M40-49 (13.) 1978 00:32:24
33. 33. Tomáš Kohout (CZE) Česká Bělá M (31.) M19-39 (12.) 1994 00:32:26
34. 34. Jaromír Bělohlávek (CZE) ASPV CHOTĚBOŘ M (32.) M50-59 (4.) 1964 00:32:27
35. 35. Michal Doležán (CZE) Železnohorák tým M (33.) M40-49 (14.) 1972 00:32:28
36. 36. Vít Hlavenka (CZE) Best cycle Chotěboř M (34.) M40-49 (15.) 1978 00:32:44
37. 37. Jiří Berky (CZE) Havlíčkův Brod SDH Termesivy M (35.) M50-59 (5.) 1962 00:32:48
38. 38. Petr Beran (CZE) TJ Sokol Bezděkov M (36.) M19-39 (13.) 1993 00:32:52
39. 39. Martin Slezák (CZE) (Nová Ves u Světlé) M (37.) M19-39 (14.) 1983 00:32:54
40. 40. Martin Šmíd (CZE) Chotěboř M (38.) M40-49 (16.) 1972 00:32:55
41. 41. Jan Cihlo (CZE) Pernštejn tým Pardubice M (39.) M19-39 (15.) 1980 00:33:01
42. 42. František Macek (CZE) Kabasport Chotěboř M (40.) M60+ (1.) 1958 00:33:05
43. 43. František Zelený (CZE) ZENO Vestec M (41.) M40-49 (17.) 1977 00:33:09
44. 44. Jaromír Culek (CZE) Bobr Bike Team Libice M (42.) M50-59 (6.) 1969 00:33:23
45. 45. Kristina Běloušková (CZE) Proseč Ž (3.) Z19-34 (1.) 1989 00:33:29
46. 46. Jiří Neuman (CZE) KLM Praha M (43.) M40-49 (18.) 1974 00:33:55
47. 47. Petr Prokš (CZE) TJ Sokol Libice nad Doubravou M (44.) M40-49 (19.) 1977 00:34:05
48. 48. Jakub Petřík (CZE) Agro Kolín M (45.) M18 (4.) 2003 00:34:22
49. 49. Roman Kysela (CZE) Kovárna Chotěboř M (46.) M40-49 (20.) 1974 00:34:41
50. 50. Petr Filippi (CZE) AZ tým Světlá nad Sázavou M (47.) M40-49 (21.) 1974 00:34:47