# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Pavel Jelen (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (1.) M8 (1.) 1991 00:20:43
2. 2. Matěj Zima (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. M (2.) M8 (2.) 1998 00:20:49
3. 3. František Vagenknecht (CZE) KP Bemaniax Bakako Nová Paka M (3.) M9 (1.) 1977 00:21:01
4. 4. Robert Hurdálek (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. M (4.) M9 (2.) 1978 00:21:29
5. 5. Vladislav Dufka (CZE) Páslerův statek Bischofstein M (5.) M8 (3.) 1991 00:21:53
6. 6. Martin Šupich (CZE) Wikov Hronov M (6.) M9 (3.) 1977 00:22:08
7. 7. Jiří Kulda (CZE) Hock Horolezecký Oddíl M (7.) M6 (1.) 2002 00:22:10
8. 8. Jiří Doucha (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (8.) M9 (4.) 1971 00:22:13
9. 9. Vít Vosáhlo (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov M (9.) M7 (2.) 2000 00:22:33
10. 10. František Buřil (CZE) Vidochov M (10.) M10 (1.) 1966 00:22:37
11. 11. Jakub Červený (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. M (11.) M8 (4.) 1995 00:22:46
12. 12. Tomáš Hak (CZE) Vítězná - Huntířov M (12.) M9 (5.) 1978 00:22:46
13. 13. Ladislav Kubeček (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (13.) M8 (5.) 1991 00:23:11
14. 14. Miroslav Duch (CZE) TJ MARATONSTAV Úpice M (14.) M9 (6.) 1979 00:23:13
15. 15. Petr Šantroch (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. M (15.) M7 (3.) 2001 00:23:52
16. 16. Martin Simon (CZE) Dopravni zdravotní služba Náchod M (16.) M8 (6.) 1980 00:23:55
17. 17. Michal Krtička (CZE) Wikov Hronov M (17.) M9 (7.) 1973 00:24:00
18. 18. Roman Jakoubek (CZE) SKI Team Olfin Car-Vella Trutnov M (18.) M10 (2.) 1967 00:24:21
19. 19. Roman Awrycewicz (CZE) Polsko M (19.) M8 (7.) 1980 00:24:27
20. 20. Petr Celba (CZE) TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV M (20.) M8 (8.) 1986 00:24:32
21. 21. Lukáš Kábrt (CZE) Triatlon team Trutnov M (21.) M7 (4.) 2000 00:24:41
22. 22. Martin Pešta (CZE) BARAKO NOVÁ PAKA M (22.) M9 (8.) 1978 00:25:01
23. 23. Ladislav Kubeček (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (23.) M10 (3.) 1962 00:25:07
24. 24. Jakub Nápravník (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (24.) M8 (9.) 1987 00:25:09
25. 25. Jakub Jandáček (CZE) Wikov Hronov M (25.) M8 (10.) 1997 00:25:13
26. 26. Josef Vondra (CZE) HVĚZDA PARDUBICE Z.S. M (26.) M9 (9.) 1971 00:25:14
27. 27. Martin Laštůvka (CZE) Rtyně v Podkrkonoší M (27.) M8 (11.) 1980 00:25:16
28. 28. Michal Papež (CZE) Triatlon Team Trutnov M (28.) M7 (5.) 2001 00:25:19
29. 29. Vladimír Vacarda (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (29.) M11 (1.) 1959 00:25:20
30. 30. Petr Kostovský (CZE) TJ Maratonstav Úpice Ž (1.) M9 (10.) 1974 00:25:24
31. 31. Monika Awrycewicz (CZE) UKS Ludwikowice Ž (2.) Z8 (1.) 1986 00:25:43
32. 32. Miroslav Krupička (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí M (30.) M11 (2.) 1953 00:25:52
33. 33. Michal Renský (CZE) Zběsilí Šneci M (31.) M9 (11.) 1979 00:25:57
34. 34. Romana Brumlichová (CZE) Medvědí doupě Hronov Ž (3.) Z9 (1.) 1976 00:26:00
35. 35. Petr Karajanis (CZE) Na poslední chvíli M (32.) M9 (12.) 1976 00:26:08
36. 36. Ladislav Hurdálek (CZE) TETRAPAK IF M (33.) M9 (13.) 1975 00:26:09
37. 37. Vítězslav Šolc (CZE) BKL Machovo M (34.) M11 (3.) 1957 00:26:11
38. 38. Oldřich Šmída (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (35.) M11 (4.) 1948 00:26:12
39. 39. Martin Záruba (CZE) MěÚ Dvůr Králové nad Labem M (36.) M9 (14.) 1976 00:26:20
40. 40. Jiří Leplt (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (37.) M10 (4.) 1961 00:26:23
41. 41. František Pechek (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (38.) M11 (5.) 1953 00:26:26
42. 42. Roman Vašíček (CZE) Continental Adršbach M (39.) M9 (15.) 1974 00:26:42
43. 43. Vendula Janečková (CZE) ZŠ Úpice -Lány Ž (4.) Z9 (2.) 1975 00:26:54
44. 44. Denisa Rýdlová (CZE) Vella team Náchod Ž (5.) Z9 (3.) 1982 00:27:08
45. 45. Jiří Klimeš (CZE) AC Náchod Ž (6.) M10 (5.) 1961 00:27:12
46. 46. Aleš Lhota (CZE) PIVOVAR MILETÍN M (40.) M9 (16.) 1978 00:27:45
47. 47. Pavel Melichar (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (41.) M9 (17.) 1971 00:28:13
48. 48. Petr Hejna (CZE) ZPA Smart Energy Havlovice M (42.) M9 (18.) 1978 00:29:01
49. 49. Josef Kašpar (CZE) Rtyně v Podkrkonoší M (43.) M9 (19.) 1974 00:29:04
50. 50. Pavlína Petrovová (CZE) Trutnov Ž (7.) Z9 (4.) 1983 00:29:14