# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Zdeněk Pinc (CZE) MMB Třebenice M (1.) M 39 (1.) 1996 00:21:43
2. 2. Jiří Vlček (CZE) ASK DĚČÍN M (2.) M 40 (1.) 1973 00:23:10
3. 3. Tomáš Szabo (CZE) Ústí nad Labem M (3.) M 39 (2.) 1988 00:24:11
4. 4. Vladimír Růžička (CZE) Ústí nad Labem M (4.) M 50 (1.) 1962 00:24:20
5. 5. Jan Chott (CZE) Ústí nad Labem M (5.) M 40 (2.) 1976 00:24:48
6. 6. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (6.) M 39 (3.) 1980 00:24:51
7. 7. Petr Musil (CZE) Ústí nad Labem M (7.) M 40 (3.) 1979 00:25:20
8. 8. Petr Jíra (CZE) Radejčín M (8.) M 39 (4.) 1981 00:25:57
9. 9. Tomáš Brychta (CZE) Athletic Club Ústí n/L. M (9.) M 39 (5.) 1993 00:25:59
10. 10. Jarmila Sobecká (CZE) USK Provod Ústí nad Labem Ž (1.) Ž 44 (1.) 1977 00:26:24
11. 11. Jaroslav Novák (CZE) Ústí nad Labem - Brná M (10.) M 50 (2.) 1962 00:26:37
12. 12. Jiří Masorsič (CZE) Střížák (Ústí n. Labem) M (11.) M 50 (3.) 1963 00:27:03
13. 13. Pavel Kalenský (CZE) SUL Ústí nad Labem M (12.) M 40 (4.) 1976 00:27:20
14. 14. Pavel Prousek (CZE) Ústí nad Labem M (13.) M 40 (5.) 1975 00:27:21
15. 15. Lenka Berrouche (CZE) USK Praha Ž (2.) Ž 44 (2.) 1980 00:27:26
16. 16. Jaroslav Freiberg (CZE) Větruše Ústí n. Labem M (14.) M 40 (6.) 1973 00:27:29
17. 17. Dagmar Musilová (CZE) Dobrý Fokus Ž (3.) Ž 44 (3.) 1983 00:27:51
18. 18. Radek Ženíšek (CZE) TJ DOKSY M (15.) M 40 (7.) 1976 00:27:56
19. 19. Pavel Vorlík (CZE) OSŽ Česká republika M (16.) M 50 (4.) 1966 00:28:09
20. 20. Lenka Bucharová (CZE) Ústí nad Labem Ž (4.) Ž 45+ (1.) 1969 00:28:14
21. 21. Jan Sauer (CZE) SPONA Teplice M (17.) M 40 (8.) 1977 00:28:39
22. 22. Miloš Hruška (CZE) Větruše Ústí nad Labem M (18.) M 40 (9.) 1970 00:29:20
23. 23. Josef Kafka (CZE) Team Raid Light (Ústí n. Lab.) M (19.) M 39 (6.) 1983 00:29:32
24. 24. Michaela Kršová (CZE) Ž (5.) Ž 44 (4.) 1990 00:29:50
25. 25. Marek Řízek (CZE) MARATHON DĚČÍN M (20.) M 40 (10.) 1972 00:30:09
26. 26. Zbyněk Bařtipán (CZE) Los Kafos (Ústí n. Labem) M (21.) M 40 (11.) 1973 00:30:26
27. 27. Dale Martin (CZE) Klub Běhaní Litoměřice M (22.) M 50 (5.) 1960 00:30:28
28. 28. Mirek Škarohlíd (CZE) (Ústí nad Labem) M (23.) M 40 (12.) 1977 00:30:48
29. 29. Jiří Šedivý (CZE) Ústí nad Labem M (24.) M 40 (13.) 1976 00:30:52
30. 30. Veronika Vágnerová (CZE) VitaSport.cz / SPONA Teplice Ž (6.) Ž 45+ (2.) 1973 00:30:57
31. 31. Jana Nováková (CZE) Ústí nad Labem - Brná Ž (7.) Ž 44 (5.) 1979 00:31:11
32. 32. Lenka Sikorová (CZE) Musher klub JCC Ž (8.) Ž 44 (6.) 1986 00:31:24
33. 33. Evelína Šedivá (CZE) Ústí nad Labem Ž (9.) D 15 (1.) 2006 00:31:50
34. 34. Jiřina Pecková (CZE) Ústí nad Labem Ž (10.) Ž 45+ (3.) 1973 00:33:04
35. 35. Luboš Švácha (CZE) TJ Sokol Mšeno M (25.) M 50 (6.) 1959 00:35:30
36. 36. Josef Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (26.) K 15 (1.) 2008 00:36:13
37. 37. Jana Mešo (CZE) USK Provod Ústí nad Labem Ž (11.) Ž 45+ (4.) 1970 00:36:52
38. 38. Miroslav Šmaňko (CZE) Ústí nad Labem M (27.) M 39 (7.) 1980 00:36:56
39. 39. Jitka Martinová (CZE) Klub Běhaní Litoměřice Ž (12.) Ž 44 (7.) 1977 00:38:45