# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Borek Požár (CZE) Běžecký klub F-C Kadaň M (1.) DM (1.) 2000 00:32:20
2. 2. Filip Žižka (CZE) AK Bílina M (2.) M39 (1.) 1993 00:32:27
3. 3. Jan Žloudek (CZE) AK Most M (3.) M39 (2.) 1981 00:33:32
4. 4. Josef Procházka (CZE) ASK DĚČÍN M (4.) M49 (1.) 1971 00:34:34
5. 5. Daniel Kupidlovský (CZE) SK České Budějovice M (5.) M49 (2.) 1976 00:34:41
6. 6. David Vondrášek (CZE) Triatlet Karlovy Vary M (6.) DM (2.) 1999 00:34:50
7. 7. Oto Ottenschläger (CZE) Krušnoman TT Litvínov M (7.) M39 (3.) 1995 00:34:58
8. 8. Daniel Straka (CZE) TRIATLET Karlovy Vary z.s. M (8.) DM (3.) 2002 00:35:06
9. 9. Milan Kožák (CZE) SC Start Karlovy Vary M (9.) M59 (1.) 1965 00:35:28
10. 10. Jiří Vlček (CZE) ASK DĚČÍN M (10.) M49 (3.) 1973 00:35:38
11. 11. Richard Pleticha (CZE) SKMP Kadaň M (11.) M49 (4.) 1975 00:35:54
12. 12. Filip Augusta (CZE) M (12.) M39 (4.) 1996 00:36:21
13. 13. Stanislav Ouzký (CZE) Jirkov (Krušnohorci Jirkov) M (13.) M49 (5.) 1974 00:36:25
14. 14. Filip Záhora (CZE) Trenovanibehu.cz M (14.) M39 (5.) 1993 00:36:30
15. 15. Ervin Beshir (CZE) S.K.Zdice M (15.) M59 (2.) 1967 00:36:36
16. 16. Ladislav Doležal (CZE) Hnízdil Team Kadaň M (16.) M49 (6.) 1977 00:37:02
17. 17. Jiří Patík (CZE) TJ VTŽ Chomutov M (17.) M49 (7.) 1976 00:37:03
18. 18. Zdeněk Řež (CZE) Spona Teplice M (18.) M49 (8.) 1955 00:37:05
19. 19. Adéla Civínová (CZE) AK Bílina Ž (1.) Z34 (1.) 1998 00:37:06
20. 20. Tomáš Bernášek (CZE) TJ Atletika Klášterec M (19.) DM (4.) 2002 00:37:16
21. 21. Filip Urban (CZE) TT Jazzmani Žatec M (20.) M39 (6.) 1998 00:37:16
22. 22. Jiří Folvarčík (CZE) ŠAK Chodov, z. s. M (21.) M39 (7.) 1980 00:37:25
23. 23. Tomáš Javornický (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (22.) M49 (9.) 1977 00:37:32
24. 24. Vladimír Vacarda (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (23.) M59 (3.) 1959 00:37:34
25. 25. Jan Rus (CZE) TJ VTŽ Chomutov M (24.) M39 (8.) 1985 00:37:37
26. 26. Jan Kasar (CZE) AK Sokolov M (25.) M39 (9.) 1985 00:37:44
27. 27. Martin Růžička (CZE) Little Rose Team M (26.) M39 (10.) 1983 00:38:01
28. 28. Slávek Švejdar (CZE) TRIATLET KARLOVY VARY M (27.) M49 (10.) 1971 00:38:08
29. 29. Zdeněk Šlapák (CZE) Team Bike Perštejn M (28.) M49 (11.) 1971 00:38:14
30. 30. Tomáš Kujíček (CZE) Tj Vtž Chomutov M (29.) M49 (12.) 1975 00:38:22
31. 31. Dušan Parihnzič (CZE) Živel Sokolovsko M (30.) M49 (13.) 1977 00:38:44
32. 32. Tomáš Lang (CZE) ŠAK Chodov M (31.) M49 (14.) 1973 00:38:52
33. 33. Zuzana Rusínová (CZE) USK PROVOD Ústí n/L. Ž (2.) Z49 (1.) 1983 00:38:55
34. 34. Martin Heligr (CZE) Autolakovna Heligr M (32.) M49 (15.) 1975 00:38:58
35. 35. Martin Provazník (CZE) Hopman team Žatec M (33.) M49 (16.) 1976 00:38:58
36. 36. Petra Bulecová (CZE) Žatec Ž (3.) Z49 (2.) 1975 00:38:58
37. 37. Stanislav Zelenka (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (34.) M49 (17.) 1972 00:39:12
38. 38. Borek Vodrážka (CZE) Krušnoman TT Litvínov M (35.) DM (5.) 2000 00:39:32
39. 39. Jan Kotraba (CZE) Triatlet K. Vary M (36.) DM (6.) 2003 00:39:37
40. 40. Jiří Bradáč (CZE) Žďár nad Sázavou M (37.) M39 (11.) 1982 00:39:42
41. 41. Martin Horkulič (CZE) Povrlské běhny M (38.) M39 (12.) 1981 00:39:44
42. 42. Simona Nekolová (CZE) Maratón klub Kladno Ž (4.) Z34 (2.) 1985 00:39:44
43. 43. Eva Slavíková (CZE) PSK Olymp Praha Ž (5.) Z34 (3.) 1984 00:39:48
44. 44. Jan Dvořák (CZE) Sportraces-Isaac Team M (39.) M39 (13.) 1984 00:39:49
45. 45. Anežka Ševčíková (CZE) TJ Klášterec nad Ohří, z.s. Ž (6.) DZ (1.) 2001 00:39:51
46. 46. Jiří Kučera (CZE) M (40.) M49 (18.) 1973 00:39:53
47. 47. Milan Vopat (CZE) Pro-Corde Chomutov M (41.) M59 (4.) 1961 00:40:03
48. 48. Zdeněk Bufka (CZE) AC Česká Lípa M (42.) M69 (1.) 1957 00:40:07
49. 49. Lukáš Runt (CZE) Sport Races - Isaac team M (43.) DM (7.) 2001 00:40:18
50. 50. Tomáš Martínek (CZE) Easy60Run (Praha) M (44.) M39 (14.) 1982 00:40:26