# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Křivohlávek (CZE) TJ Šumperk M (1.) Muži A (1.) 1995 00:38:24
2. 2. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (2.) Muži A (2.) 1982 00:38:44
3. 3. Ondřej Horák (CZE) AK Kroměříž M (3.) Muži B (1.) 1975 00:39:51
4. 4. Martin Borák (CZE) IN-LIFE CYCLING M (4.) Muži A (3.) 1990 00:40:17
5. 5. Petr Kučera (CZE) KESBUK / Otrokovice M (5.) Muži B (2.) 1975 00:40:41
6. 6. Martin Gogela (CZE) Atletický klub Olomouc z.s. M (6.) Muži A (4.) 2001 00:40:51
7. 7. Tomáš Blaha (CZE) AK Kroměříž M (7.) Muži B (3.) 1976 00:41:27
8. 8. Zdeněk Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (8.) Muži A (5.) 1988 00:41:40
9. 9. Radim Perknovský (CZE) SK OOS Prostějov M (9.) Muži A (6.) 1982 00:41:45
10. 10. Jan Lachnit (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (10.) Muži A (7.) 1980 00:41:51
11. 11. Jan Neset (CZE) In-Life Cycling team M (11.) Muži A (8.) 1986 00:42:10
12. 12. Bronislav Khýr (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (12.) Muži B (4.) 1975 00:42:39
13. 13. Jaroslav Martinek (CZE) Trisk Olomouc M (13.) Muži C (1.) 1969 00:42:58
14. 14. Jiří Planička (CZE) Litovel M (14.) Muži A (9.) 1988 00:43:05
15. 15. Jiří Švancara (CZE) Vranovice - Kelčice M (15.) Muži B (5.) 1971 00:43:11
16. 16. Ondřej Velička (CZE) MARATON KLUB SEITL OSTRAVA Z.S. M (16.) Muži A (10.) 1983 00:43:39
17. 17. Jiří Otrusina (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (17.) Muži A (11.) 1982 00:44:04
18. 18. Martin Cekl (CZE) Trisk Olomouc M (18.) Muži A (12.) 1988 00:44:05
19. 19. Adam Janošík (CZE) AK Šternberk z.s. M (19.) Muži A (13.) 2001 00:44:23
20. 20. Roman Špičák (CZE) Moolbike Olomouc M (20.) Muži A (14.) 1993 00:44:32
21. 21. Jan Barabáš (CZE) Triatlon Club Olomouc M (21.) Muži B (6.) 1976 00:44:35
22. 22. Pavel Žák (CZE) Bike Triatlon Morkovice M (22.) Muži A (15.) 1987 00:44:43
23. 23. Tomáš Kašpařík (CZE) SK Přerov M (23.) Muži B (7.) 1975 00:44:45
24. 24. Michal Hroch (CZE) AK Olomouc M (24.) Muži A (16.) 2003 00:45:06
25. 25. Marek Štěpán (CZE) TJ Sokol Týn nad Bečvou M (25.) Muži B (8.) 1972 00:45:11
26. 26. Marek Lubrich (CZE) SKI-OB Šternberk M (26.) Muži B (9.) 1974 00:45:21
27. 27. Zbyněk Skopalík (CZE) KVS Náměšť na Hané M (27.) Muži B (10.) 1978 00:45:23
28. 28. Babiánek David (CZE) M (28.) Muži A (17.) 1993 00:45:30
29. 29. Tomáš Krátký (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (29.) Muži A (18.) 1985 00:45:34
30. 30. Ivo Vrba (CZE) Rocktechnic Triatlon Hranice M (30.) Muži A (19.) 1980 00:45:39
31. 31. Šimon Lukašák (CZE) SKI OB Šternberk M (31.) Muži A (20.) 2002 00:45:45
32. 32. Vendula Horčičková (CZE) Best4Run Ž (1.) Ženy F (1.) 1993 00:45:49
33. 33. David Hadač (CZE) Vú 485402 Lipník Nad Bečvou M (32.) Muži A (21.) 1980 00:45:58
34. 34. Pavel Frank (CZE) TJ Granitol Moravský Beroun M (33.) Muži C (2.) 1968 00:46:04
35. 35. Marek Stanco (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (34.) Muži A (22.) 1995 00:46:07
36. 36. Miroslav Pazdera (CZE) ZAPRO AD Team M (35.) Muži B (11.) 1972 00:46:10
37. 37. Libor Valenta (CZE) AK Olomouc M (36.) Muži B (12.) 1979 00:46:18
38. 38. Radek Leszczynski (CZE) Bezvaběh/LucyTeam Olomouc M (37.) Muži B (13.) 1975 00:46:28
39. 39. Radoslav Matyšek (CZE) M (38.) Muži A (23.) 1980 00:46:43
40. 40. Štefan Lukašák (CZE) SHORT BIKE Olomouc M (39.) Muži C (3.) 1967 00:46:51
41. 41. Ctirad Lakomý (CZE) Maratón klub Kladno M (40.) Muži B (14.) 1972 00:47:12
42. 42. Svatopluk Neradil (CZE) DRACY Přerov M (41.) Muži A (24.) 1980 00:47:34
43. 43. Martin Lorenc (CZE) TJ Liga 100 Olomouc M (42.) Muži B (15.) 1975 00:47:38
44. 44. Ondřej Popelka (CZE) Olomouc M (43.) Muži A (25.) 1981 00:47:41
45. 45. Tomáš Langer (CZE) Velká Bystřice M (44.) Muži A (26.) 1989 00:47:49
46. 46. Marek Horák (CZE) Olomouc M (45.) Muži A (27.) 1990 00:48:05
47. 47. Jaromír Czmero (CZE) Hanácký větre M (46.) Muži A (28.) 1981 00:48:05
48. 48. František Horna (CZE) MK Prostějov M (47.) Muži B (16.) 1976 00:48:05
49. 49. Pavel Pastrnek (CZE) SK Skivelo neslyšících Olomouc M (48.) Muži B (17.) 1976 00:48:07
50. 50. Petr Matějík (CZE) Cykloracing Team Olomouc M (49.) Muži C (4.) 1964 00:48:14