# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Čípa (CZE) Salomon-Suunto/BehejBrno.com M (1.) M (1.) 1985 00:32:36
2. 2. Miloš Nykodým (CZE) ODLO team M (2.) M (2.) 1990 00:33:13
3. 3. Vojtěch Sýkora (CZE) Slovan Luhačovice M (3.) M (3.) 1998 00:33:36
4. 4. Robert Míč (CZE) VSK Univerzita Brno M (4.) M (4.) 1992 00:34:13
5. 5. Petr Šťastný (CZE) SportRaces M (5.) M (5.) 1988 00:34:36
6. 6. Vít Ryška (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (6.) MV1 (1.) 1975 00:36:00
7. 7. Martin Pohanka (CZE) AC Track & Field Brno M (7.) MV1 (2.) 1973 00:36:23
8. 8. Vojtěch Bořil (CZE) Lowepro Žďár nad Sázavou M (8.) M (6.) 1990 00:36:25
9. 9. Vojtěch Dvořáček (CZE) M (9.) M (7.) 1998 00:36:45
10. 10. Lukáš Koudelka (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany M (10.) M (8.) 1983 00:36:47
11. 11. Jan Zháňal (CZE) SK Žabovřesky Brno M (11.) M (9.) 1987 00:36:53
12. 12. Lukáš Plachý (CZE) VSK Univerzita Brno M (12.) M (10.) 1985 00:37:17
13. 13. Rostislav Pukl (CZE) VSK Univerzita Brno M (13.) M (11.) 1982 00:37:30
14. 14. Stanislav Mokrý (CZE) SK Žabovřesky Brno M (14.) M (12.) 1992 00:38:20
15. 15. Svatoš Coufal (CZE) SK Žabovřesky Brno M (15.) MV2 (1.) 1967 00:38:45
16. 16. Zdeněk Hrabovský (CZE) Běžecký klub Brno M (16.) M (13.) 1985 00:39:04
17. 17. Tomáš Hikl (CZE) SK Žabovřesky Brno M (17.) M (14.) 1981 00:39:07
18. 18. Jiří Tomek (CZE) Athletic Runners Club Brno M (18.) M (15.) 1997 00:39:11
19. 19. Dalibor Hejna (CZE) Brno M (19.) M (16.) 1982 00:39:20
20. 20. Martin Šerák (CZE) TJ Sokol Bílovice nad Svitavou M (20.) MV1 (3.) 1978 00:39:27
21. 21. Martin Janda (CZE) SK Aritma Praha M (21.) M (17.) 1980 00:39:29
22. 22. Luděk Finstrle (CZE) SK Žabovřesky M (22.) MV1 (4.) 1979 00:39:33
23. 23. Libor Konečný (CZE) Kuřim M (23.) MV1 (5.) 1971 00:39:39
24. 24. Jiří Potůček (CZE) Fast and light Blansko M (24.) M (18.) 1988 00:39:56
25. 25. Pavel Kratochvíl (CZE) Atletic Třebíč Ž (1.) MV2 (2.) 1960 00:40:01
26. 26. Jiří Zelinka (CZE) O-mikron M (25.) M (19.) 1987 00:40:12
27. 27. Lukáš Kříž (CZE) OOB TŘEBÍČ M (26.) M (20.) 1982 00:40:22
28. 28. Tomáš Lišcinský (CZE) Brno M (27.) M (21.) 1984 00:40:31
29. 29. Martin Bulín (CZE) PŘEROV M (28.) M (22.) 1985 00:40:38
30. 30. Patrik Kugler (CZE) Orel Brno - Řečkovice M (29.) M (23.) 1992 00:40:48
31. 31. Lukáš Chrástecký (CZE) Individuální M (30.) M (24.) 1985 00:40:58
32. 32. Jindřich Martinec (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (31.) M (25.) 1985 00:41:02
33. 33. Petr Matula (CZE) SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou M (32.) M (26.) 1982 00:41:02
34. 34. Kristián Škoda (CZE) CK Continental Frenštát p. R. M (33.) M (27.) 1990 00:41:12
35. 35. Petr Beneš (CZE) Blansko M (34.) M (28.) 1987 00:41:17
36. 36. Petr Přikryl (CZE) SK Žabovřesky Brno / Brno M (35.) MV2 (3.) 1967 00:41:19
37. 37. Lukáš Dlabáček (CZE) OREL ŘEČKOVICE M (36.) MV1 (6.) 1979 00:41:28
38. 38. Lukáš Ryba (CZE) BB Cyklosport Superior M (37.) MV1 (7.) 1979 00:41:37
39. 39. Vladimír Bělík (CZE) TJ Sokol Syrovice M (38.) MV1 (8.) 1978 00:41:39
40. 40. Kamil Ševčík (CZE) Bučovice M (39.) MV1 (9.) 1978 00:41:49
41. 41. Patrik Bejček (CZE) Tajovský Reality/ AK Drnovice / Ostr... M (40.) M (29.) 1994 00:41:51
42. 42. Radek Petr (CZE) KB Hunters M (41.) M (30.) 1985 00:41:53
43. 43. Ondřej Mokrý (CZE) KOB Moira Brno M (42.) M (31.) 1994 00:41:54
44. 44. Gustav Grün (CZE) Boskovice / Boskovice M (43.) MV2 (4.) 1968 00:42:00
45. 45. Jakub Johaník (CZE) Medlánky - Brno/Uherské H M (44.) M (32.) 1982 00:42:06
46. 46. Aleš Konečný (CZE) Passyteam / Rudice M (45.) M (33.) 1988 00:42:10
47. 47. Jaroslav Dušil (CZE) Český běžecký klub M (46.) MV1 (10.) 1970 00:42:12
48. 48. Jiří Čuhel (CZE) SK Křtěnov M (47.) MV3 (1.) 1958 00:42:30
49. 49. Aleš Finstrle (CZE) SK Žabovřesky Brno M (48.) MV1 (11.) 1976 00:42:43
50. 50. Jan Drábek (CZE) SK Žabovřesky M (49.) M (34.) 1985 00:42:50