# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Daniel Kotyza (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) Jři (1.) 2000 00:16:52
2. 2. Jan Havlena (CZE) VSK Univerzita Brno M (2.) Jři (2.) 2000 00:17:05
3. 3. Martin Zajíc (CZE) VSK Univerzita Brno M (3.) Jři (3.) 2000 00:17:37
4. 4. Marek Effenberger (CZE) VSK Univerzita Brno M (4.) Jři (4.) 2001 00:18:21
5. 5. Milan Chaloupka (CZE) VSK Univerzita Brno M (5.) Dci (1.) 2002 00:18:33
6. 6. Jakub Urbánek (CZE) BYAC Brno M (6.) Dci (2.) 2003 00:18:39
7. 7. Filip Tlamka (CZE) KONRAD TOOLS TEAM M (7.) Dci (3.) 2002 00:18:44
8. 8. Jáchym Coufal (CZE) SK Žabovřesky Brno M (8.) Dci (4.) 2002 00:19:04
9. 9. Daniel Růža (CZE) VSK Univerzita Brno M (9.) Dci (5.) 2002 00:19:46
10. 10. Michal Šmída (CZE) Drahanský sport team M (10.) Jři (5.) 2001 00:19:57
11. 11. Patrícia Puklová (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek Ž (1.) Ž (1.) 1986 00:19:59
12. 12. Vojtěch Fousek (CZE) Radio klub Blansko M (11.) Dci (6.) 2004 00:20:11
13. 13. Martin Vodička (CZE) VSK Univerzita Brno M (12.) Jři (6.) 2000 00:20:16
14. 14. Adam Čerbák (CZE) Kakao tým M (13.) Jři (7.) 2000 00:20:37
15. 15. Adam Urbánek (CZE) M (14.) Dci (7.) 2003 00:20:43
16. 16. Lenka Jančaříková (CZE) AAC Brno Ž (2.) ŽV1 (1.) 1970 00:20:54
17. 17. Šimon Šťasta (CZE) Lodní sporty Brno M (15.) Dci (8.) 2002 00:20:55
18. 18. Markéta Mulíčková (CZE) KOB Alfa Brno Ž (3.) Dky (1.) 2003 00:20:58
19. 19. Natalia Hiklová (CZE) SK Žabovřesky Ž (4.) Ž (2.) 1983 00:21:11
20. 20. Alžběta Hrušková (CZE) KONRAD TOOLS TEAM Ž (5.) Jky (1.) 2000 00:21:12
21. 21. Magda Janková (CZE) RUN&MUM/Behej Brno.com Ž (6.) Ž (3.) 1980 00:21:23
22. 22. Lucie Vaculová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (7.) Ž (4.) 1982 00:21:32
23. 23. Lenka Hrabovská (CZE) Agel Sport Clinic Ž (8.) Ž (5.) 1983 00:21:46
24. 24. Barbora Zháňalová (CZE) SK Žabovřesky Ž (9.) Ž (6.) 1993 00:21:59
25. 25. Jindřich Osolsobě (CZE) AHA Vyškov M (16.) Dci (9.) 2004 00:22:11
26. 26. Ondřej Ježek (CZE) Fany Cycling Team M (17.) XM (1.) 1989 00:22:40
27. 27. Matěj Hanousek (CZE) RBK Blansko M (18.) Dci (10.) 2004 00:22:41
28. 28. Dagmar Koudelková (CZE) ASK Blansko Ž (10.) Ž (7.) 1991 00:22:42
29. 29. Lucie Johaniková (CZE) TJ Sokol Radostice Ž (11.) Ž (8.) 1986 00:22:44
30. 30. Lenka Topinková (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek Ž (12.) ŽV1 (2.) 1976 00:22:45
31. 31. Eva Zemánková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (13.) Ž (9.) 1991 00:22:57
32. 32. Karel Hanyka (CZE) M (19.) XM (2.) 1996 00:23:02
33. 33. Tomáš Baše (CZE) (CZ) FILA BLACK ICE M (20.) XM (3.) 1974 00:23:05
34. 34. Barbora Názlerová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (14.) Dky (2.) 2002 00:23:07
35. 35. Dagmar Doležalová (CZE) VSK Univerzita Brno Ž (15.) Jky (2.) 2001 00:23:07
36. 36. Anežka Machotová (CZE) Plavecký klub Kuřim Ž (16.) Dky (3.) 2003 00:23:32
37. 37. Petra Seberová (CZE) AK Tišnov Ž (17.) ŽV1 (3.) 1979 00:23:36
38. 38. Marta Durnová (CZE) ANTALIS Branopac Veselí n/M Ž (18.) ŽV2 (1.) 1964 00:23:38
39. 39. Anežka Langhammerová (CZE) Orel Židenice Ž (19.) Ž (10.) 1994 00:23:49
40. 40. Ivana Martincová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (20.) ŽV2 (2.) 1963 00:23:50
41. 41. Gabriela Hiršová (CZE) AK Olymp Brno Ž (21.) Ž (11.) 1996 00:23:56
42. 42. Dana Fickerová (CZE) AC Sparta Praha Ž (22.) Ž (12.) 1985 00:24:19
43. 43. Petr Knol (CZE) SK Vojkovice M (21.) Dci (11.) 2002 00:24:20
44. 44. Radek Pavlík (CZE) Štefko running team M (22.) XM (4.) 1992 00:24:20
45. 45. Zuzana Göghová (CZE) VSK Univerzita Brno Ž (23.) Jky (3.) 2000 00:24:32
46. 46. Dagmar Zádrapová (CZE) BRNO Ž (24.) ŽV1 (4.) 1978 00:24:33
47. 47. Filip Řeháček (CZE) M (23.) Dci (12.) 2002 00:24:34
48. 48. Lenka Přikrylová (CZE) F klidu sport team Ž (25.) Ž (13.) 1998 00:24:34
49. 49. Jan Jelínek (CZE) Blansko M (24.) XM (5.) 1992 00:24:35
50. 50. Vladimíra Volcová (CZE) Hrušovany u Brna Ž (26.) Ž (14.) 1986 00:24:36