# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Havelka (CZE) Eleven Run Team M (1.) 1973 00:09:39
2. 2. Vladimír Růžička (CZE) M (2.) 1963 00:09:40
3. 3. Adrien Sehnal (CZE) Dukla Praha M (3.) 1954 00:10:07
4. 4. Pavel Prchal (CZE) GP Kolín M (4.) 1960 00:10:19
5. 5. Libor Ondrůšek (CZE) Nadace na ochranu zvířatPraha M (5.) 1961 00:10:30
6. 6. Vojtěch Bližňák (CZE) M (6.) 1984 00:10:32
7. 7. Vladimír Beneš (CZE) Joskatel M (7.) 1970 00:10:50
8. 8. Daniel Noah (USA) Adidas Runners Prague M (8.) 1984 00:10:53
9. 9. Helena Vavrušová (CZE) Ďáblický les Ž (1.) 1962 00:10:54
10. 10. Michal Holík (CZE) MyTreneek.cz M (9.) 1991 00:10:55
11. 11. František Roubík (CZE) M (10.) 1957 00:10:58
12. 12. Jan Rubeš (CZE) M (11.) 1974 00:10:59
13. 13. Jiří Zbytovský (CZE) Bonbon M (12.) 1963 00:11:00
14. 14. Jiří Syrovátko (CZE) M (13.) 2006 00:11:01
15. 15. Santošánand V Král (CZE) JDŽ M (14.) 1977 00:11:11
16. 16. Pavel Tomsa (CZE) M (15.) 1971 00:11:14
17. 17. Eduard Frey (CZE) TOM - KČT Kralupy M (16.) 1959 00:11:16
18. 18. Jan Rechnovský (CZE) KP Praha M (17.) 1971 00:11:17
19. 19. Daniel Jordán (CZE) TT club Haven ČL M (18.) 1998 00:11:20
20. 20. Milan Cibík (CZE) KPO M (19.) 1968 00:11:21
21. 21. Petr Rezek (CZE) Kona Cycling Point M (20.) 1975 00:11:27
22. 22. Slávka Ročňáková (CZE) M tým Zvole Ž (2.) 1946 00:11:28
23. 23. Jaromír Čižinský (CZE) M (21.) 1956 00:11:29
24. 24. Robert Fritz (CZE) Terronska United M (22.) 1964 00:11:30
25. 25. Ondřej Teplý (CZE) M (23.) 1979 00:11:32
26. 26. Karel Kodr (CZE) M (24.) 1971 00:11:34
27. 27. Jan Tatar (CZE) Atlet Šestajovice M (25.) 2007 00:11:34
28. 28. Milan Javornický (CZE) SCMT M (26.) 1975 00:11:37
29. 29. Jiří Šmíd (CZE) TJ Neratovice M (27.) 1985 00:11:43
30. 30. Karel Vnouček (CZE) M (28.) 1977 00:11:43
31. 31. Jan Vočko (CZE) SK Včelničná M (29.) 1961 00:11:45
32. 32. Marek Mojak (CZE) M (30.) 1980 00:11:48
33. 33. Jaroslav Zelenka (CZE) KSM Hrádek M (31.) 1981 00:11:50
34. 34. Telmo Andrade (CZE) M (32.) 1975 00:11:54
35. 35. Milena Hovorková (CZE) TJ Petřiny - Praha Ž (3.) 1944 00:11:54
36. 36. Šimon Vožický (CZE) Atletika Hostivař M (33.) 2007 00:12:04
37. 37. Tereza Zimovjanová (CZE) Ž (4.) 1996 00:12:06
38. 38. Vladimír Chvátal (CZE) Úvaly M (34.) 1967 00:12:09
39. 39. Svatava Voltrová (CZE) OK Roztoky Ž (5.) 1962 00:12:09
40. 40. Karel Štogl (CZE) Stodůlky M (35.) 1974 00:12:13
41. 41. Lukáš Tvrz (CZE) Bike House - KOA M (36.) 1995 00:12:18
42. 42. Karel Jánský (CZE) M (37.) 1973 00:12:18
43. 43. Lujza Sláviková (CZE) Ž (6.) 1989 00:12:18
44. 44. Ondřej Nejdlý (CZE) M (38.) 1998 00:12:32
45. 45. Filip Cingroš (CZE) BSK Racing M (39.) 2006 00:12:32
46. 46. Lucie Růžičková (CZE) Slabý odvar Ž (7.) 1991 00:12:34
47. 47. Zdeněk Hruša (CZE) Jirčany M (40.) 1947 00:12:36
48. 48. Klára Kobosová (CZE) Ž (8.) 1976 00:12:39
49. 49. Kateřina Rejdová (CZE) MUVKO Ž (9.) 1987 00:12:39
50. 50. Petra Sedláčková (CZE) OK Roztoky Ž (10.) 1971 00:12:41