# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Kubelka (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí M (1.) MA (1.) 1993 00:10:19
2. 2. David Bílek (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (2.) MJ (1.) 2003 00:10:29
3. 3. Jan Herda (CZE) SKP Nymburk, z.s. M (3.) MA (2.) 1983 00:11:17
4. 4. Jan Šimůnek (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (4.) MJ (2.) 2003 00:11:22
5. 5. Mojmír Dryml (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (5.) MA (3.) 1986 00:11:25
6. 6. Ondřej Paleček (CZE) SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou M (6.) MJ (3.) 2001 00:11:33
7. 7. Dominik Vebr (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (7.) MJ (4.) 2003 00:11:36
8. 8. Jan Fátor (CZE) Slávia Hradec Králové M (8.) MB (1.) 1979 00:11:44
9. 9. Jan Skotálek (CZE) SMC Fort M (9.) MA (4.) 1997 00:11:45
10. 10. Jaroslav Tlapák (CZE) Hokejbal Česká Třebová Ž (1.) MA (5.) 1987 00:11:50
11. 11. Bonifác Boháč (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (10.) MJ (5.) 2001 00:12:15
12. 12. Michal Procházka (CZE) DSM Engineering Plastics M (11.) MB (2.) 1977 00:12:22
13. 13. Josef Novák (CZE) Horní Čermná M (12.) MA (6.) 1997 00:12:22
14. 14. Roman Buriánek (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (13.) MC (1.) 1965 00:12:23
15. 15. Jan Dvořáček (CZE) Trailrun.cz/Runsport.cz - Salomon/Suunto M (14.) MB (3.) 1979 00:13:00
16. 16. Lukáš Fejfar (CZE) Lysá nad Labem M (15.) MJ (6.) 2003 00:13:06
17. 17. Kamil Koblížek (CZE) KOB Ústí nad Orlicí M (16.) MA (7.) 1980 00:13:13
18. 18. Jonáš Koditek (CZE) K.O.B. Ústí nad Orlicí M (17.) MJ (7.) 2001 00:13:17
19. 19. Tereza Kalousová (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. Ž (2.) ZA (1.) 1998 00:13:17
20. 20. Lukáš Kovář (CZE) OB Loko Česká Třebová M (18.) MJ (8.) 2001 00:13:23
21. 21. Michal Kubišta (CZE) Šmídl Running Team M (19.) MA (8.) 1990 00:13:25
22. 22. Karel Radiměrský (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (20.) MA (9.) 1987 00:13:37
23. 23. Pavel Dvořák (CZE) Česká Třebová M (21.) MB (4.) 1975 00:13:45
24. 24. Jan Slabý (CZE) TVOJE MÁMA M (22.) MA (10.) 1990 00:14:09
25. 25. Frank Rasmussen (CZE) M (23.) MB (5.) 1975 00:14:13
26. 26. Jana Matyášová (CZE) Silvita s. r. o. Ústí nad Orlicí Ž (3.) ZC (1.) 1965 00:14:18
27. 27. Jan Šimůnek (CZE) Activity Lanškroun M (24.) MA (11.) 1982 00:14:21
28. 28. Marek Nechuta (CZE) Bike Freaks Holice M (25.) M4 (1.) 2007 00:14:23
29. 29. Ondřej Ježek (CZE) TJ Sokol Ústí nad Orlicí M (26.) MA (12.) 1985 00:14:26
30. 30. Milan Přibil (CZE) Notable M (27.) MA (13.) 1986 00:14:28
31. 31. Anežka Pokorná (CZE) KOB Ústí n.Orlicí Ž (4.) ZA (2.) 1990 00:14:28
32. 32. Miroslav Krupička (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí M (28.) MD (1.) 1953 00:14:44
33. 33. Tomáš Pospíšil (CZE) Žampach M (29.) MB (6.) 1978 00:14:48
34. 34. Jakub Stránský (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (30.) M4 (2.) 2007 00:14:49
35. 35. Michal Vacek (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (31.) M4 (3.) 2004 00:14:50
36. 36. Vendula Stránská (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. Ž (5.) ZJ (1.) 2003 00:15:08
37. 37. Lukáš Doležal (CZE) SRTG Rychnov nad Kněžnou M (32.) MA (14.) 1982 00:15:11
38. 38. Lubomír Kocourek (CZE) TRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ M (33.) MB (7.) 1974 00:15:15
39. 39. Martin Vaňous (CZE) Geodézie Ústí nad Orlicí M (34.) MC (2.) 1969 00:15:16
40. 40. Petr Simon (CZE) Polička M (35.) MB (8.) 1972 00:15:19
41. 41. Markéta Hronová (CZE) Atletika Chrudim, z.s. Ž (6.) ZA (3.) 1990 00:15:21
42. 42. Michal Vebr (CZE) Vencl Tým Ústí nad Orlicí M (36.) MB (9.) 1978 00:15:29
43. 43. Tereza Fejfarová (CZE) VPU Ž (7.) ZJ (2.) 2003 00:15:30
44. 44. Jan Hruban (CZE) Česká Třebová M (37.) MC (3.) 1966 00:15:41
45. 45. Michaela Šilarová (CZE) Activity Lanškroun Ž (8.) ZJ (3.) 2002 00:15:45
46. 46. Anna Krátká (CZE) Hvězda Pardubice z.s. Ž (9.) ZC (2.) 1969 00:15:52
47. 47. David Fišer (CZE) České Libchavy 58, 56114 M (38.) MA (15.) 1980 00:15:56
48. 48. Tereza Šedová (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. Ž (10.) ZJ (4.) 2003 00:15:57
49. 49. Jiří Vacek (CZE) Dlouhá Třebová M (39.) MB (10.) 1977 00:15:59
50. 50. Luděk Pilgr (CZE) OB Česká Třebová M (40.) MB (11.) 1976 00:16:00