# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Lukáš Gdula (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (1.) A (1.) 1991 00:12:16
2. 2. Michal Honzíček (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (2.) A (2.) 1988 00:12:52
3. 3. Miloš Kratochvíl (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (3.) B (1.) 1975 00:12:56
4. 4. Milan Římal (CZE) TJ Sokol Kolín-atletika M (4.) B (2.) 1975 00:13:01
5. 5. Petr Harnoš (CZE) TPCA Bike Team (Kolín) M (5.) A (3.) 1986 00:13:08
6. 6. Luboš Herel (CZE) TJ Sokol Kolín-atletika M (6.) C (1.) 1971 00:13:12
7. 7. Pavel Dymák (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (7.) A (4.) 1987 00:13:23
8. 8. Bořivoj Čejka (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (8.) B (3.) 1980 00:13:37
9. 9. Patrik Novák (CZE) Bobr Bike Team Libice M (9.) A (5.) 1999 00:13:45
10. 10. Tomáš Mocek (CZE) AC Pardubice M (10.) B (4.) 1979 00:13:48
11. 11. Jan Herda (CZE) SKP Nymburk, z.s. M (11.) B (5.) 1983 00:13:50
12. 12. Jiří Doucha (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (12.) C (2.) 1971 00:13:56
13. 13. Filip Haas (CZE) OK Lokomotiva Pardubice M (13.) Žk (1.) 2004 00:14:00
14. 14. Marta Fenclová (CZE) AC Pardubice Ž (1.) Ch (1.) 1976 00:14:27
15. 15. Antonín Češík (CZE) Spartak Slatiňany M (14.) A (6.) 1995 00:14:46
16. 16. Denisa Kozáková (CZE) Hvězda SKP Pardubice Ž (2.) Ch (2.) 1979 00:14:47
17. 17. Jiří Urbánek (CZE) Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou M (15.) B (6.) 1976 00:14:47
18. 18. Norbert Klvaň (CZE) SKC Pečky /Libice nad Cidlinou M (16.) C (3.) 1972 00:14:58
19. 19. Pavel Lopour (CZE) Běžecký klub Heřmanův Městec M (17.) B (7.) 1981 00:15:06
20. 20. Aleš Lorenčík (CZE) Chrudim M (18.) C (4.) 1973 00:15:19
21. 21. Filip Hejkrlík (CZE) AC Pardubice M (19.) B (8.) 1979 00:15:30
22. 22. Alena Voborníková (CZE) SK Chotěboř Ž (3.) H (1.) 1994 00:15:34
23. 23. Petr Šebesta (CZE) OB Chrast M (20.) C (5.) 1971 00:15:35
24. 24. Pavel Novák (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (21.) B (9.) 1981 00:15:39
25. 25. Vojtěch Šišma (CZE) OK Lokomotiva Pardubice M (22.) Jun (1.) 2002 00:15:40
26. 26. Daliabor Bis (CZE) Triatlon Tým M (23.) B (10.) 1975 00:15:42
27. 27. Pavel Prchal (CZE) GP Kolín (Kutná Hora) M (24.) D (1.) 1959 00:15:44
28. 28. Václav Novotný (CZE) KTVS Hradec Králové M (25.) A (7.) 1990 00:15:50
29. 29. Karel Haas (CZE) Bobr Team ČSOB Pojišťovny M (26.) C (6.) 1973 00:16:02
30. 30. Dominik Chmelík (CZE) Atletika Chrudim M (27.) Jun (2.) 2001 00:16:05
31. 31. Petr Fencl (CZE) OK Lokomotiva Pardubice M (28.) C (7.) 1969 00:16:05
32. 32. Linda Dušková (CZE) Hvězda Pardubice z.s. Ž (4.) Jky (1.) 2001 00:16:06
33. 33. Pavel Šimonek (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (29.) C (8.) 1966 00:16:07
34. 34. Vratislav Kyselka (CZE) GP Kolín M (30.) B (11.) 1978 00:16:09
35. 35. Anežka Pokorná (CZE) KOB Ústí n.Orlicí Ž (5.) H (2.) 1990 00:16:19
36. 36. Václav Strnad (CZE) Pardubice M (31.) B (12.) 1980 00:16:26
37. 37. Pavel Rybišar (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (32.) A (8.) 1990 00:16:33
38. 38. Nina Janáčková (CZE) Chroustovice Ž (6.) H (3.) 1988 00:16:36
39. 39. Lukáš Hejtmánek (CZE) Chrudim M (33.) A (9.) 1991 00:16:38
40. 40. Petr Gdula (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (34.) D (2.) 1961 00:16:45
41. 41. Jan Krůža (CZE) Vápenný Podol :-) M (35.) B (13.) 1975 00:16:49
42. 42. Vladimír Vacarda (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (36.) D (3.) 1959 00:16:53
43. 43. Miroslav Štyndl (CZE) Atletika Polička M (37.) D (4.) 1957 00:16:54
44. 44. Miroslav Wastl (CZE) Hvězda Pardubice M (38.) D (5.) 1960 00:16:56
45. 45. Eliška Lomozová (CZE) AK Slatiňany Ž (7.) H (4.) 1988 00:16:56
46. 46. Zdeněk Šofr (CZE) Pardubice M (39.) D (6.) 1956 00:16:56
47. 47. Petr Nádhera (CZE) Hradec Králové M (40.) C (9.) 1967 00:16:56
48. 48. Vladimír Ml. Pecina (CZE) Rabštejnská Lhota M (41.) B (14.) 1978 00:17:20
49. 49. Petr Žďárský (CZE) DDŠ Chrudim M (42.) B (15.) 1983 00:17:21
50. 50. Martin Stebel (CZE) Svídnický extrém team M (43.) B (16.) 1980 00:17:21