# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Cmunt (CZE) AC Česká Lípa M (1.) muži A (1.) 1996 00:45:40
2. 2. Dalibor Bartoš (CZE) TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. M (2.) muži B (1.) 1975 00:46:23
3. 3. Radek Dragoun (CZE) Mladá Boleslav M (3.) muži A (2.) 1993 00:46:49
4. 4. Jan Karko (CZE) AC Česká Lípa M (4.) muži A (3.) 1992 00:47:01
5. 5. Petr Franc (CZE) Triatlon Mladá Boleslav M (5.) muži B (2.) 1974 00:47:02
6. 6. Tomáš Kolařík (CZE) TT Cyklorenova Cvikov M (6.) muži B (3.) 1978 00:47:29
7. 7. Tom Jiránek (CZE) LAWI team M (7.) muži B (4.) 1973 00:47:56
8. 8. Patrik Stupka (CZE) AC Česká Lípa M (8.) muži A (4.) 1996 00:48:46
9. 9. Tomáš Jadrníček (CZE) AC Mladá Boleslav z.s. M (9.) muži B (5.) 1977 00:48:47
10. 10. Jiří Říha (CZE) Staré Splavy M (10.) muži B (6.) 1977 00:49:13
11. 11. Jiří Suchý (CZE) VETERÁN VK M (11.) muži D (1.) 1959 00:49:24
12. 12. Michal Jalovecký (CZE) TJ Doksy M (12.) muži B (7.) 1977 00:49:42
13. 13. Luboš Sádovský (CZE) Jablonec nad Nisou M (13.) muži C (1.) 1965 00:50:06
14. 14. Jaroslav Jíra (CZE) AC Česká Lípa M (14.) muži B (8.) 1971 00:50:17
15. 15. Jaroslav Černý (CZE) TT3 sports Česká Lípa M (15.) muži B (9.) 1979 00:51:28
16. 16. Pavel David (CZE) Lokomotiva Nymburk M (16.) muži B (10.) 1972 00:52:21
17. 17. Jaroslav Hradecký (CZE) OK Doksy M (17.) muži A (5.) 1996 00:52:27
18. 18. Zdeněk Bufka (CZE) AC Česká Lípa M (18.) Muži D (2.) 1957 00:52:36
19. 19. Jorgen Huybrechts (CZE) Belgie M (19.) muži B (11.) 1974 00:53:11
20. 20. Ondřej Sláma (CZE) Bohemie Nový Bor M (20.) muži B (12.) 1976 00:53:39
21. 21. Pavel Kalenský (CZE) SUL Ústí nad Labem M (21.) muži B (13.) 1976 00:54:14
22. 22. Jaroslav Hradecký (CZE) OK DOKSY M (22.) muži C (2.) 1963 00:54:37
23. 23. Najman Jaroslav (CZE) Barcelona M (23.) muži B (14.) 1979 00:54:43
24. 24. Pavel Žáček (CZE) SILNICE ŽÁČEK s.r.o. M (24.) muži B (15.) 1976 00:54:50
25. 25. Jaroslav Hendrych (CZE) Tri club Haven Česká Lípa M (25.) muži B (16.) 1975 00:54:54
26. 26. Petr Václavík (CZE) Ralsko 696 M (26.) muži A (6.) 1981 00:55:14
27. 27. Adéla Veselá (CZE) AC Česká Lípa Ž (1.) ženy A (1.) 1999 00:55:20
28. 28. Pavel Souhrada (CZE) Konverzační výběh na Klíč M (27.) muži A (7.) 1982 00:55:38
29. 29. Radek Ženíšek (CZE) TJ DOKSY M (28.) muži B (17.) 1976 00:55:46
30. 30. Vladimír Šrachta (CZE) Konverzační běh na Klíč M (29.) muži C (3.) 1960 00:56:03
31. 31. David Odnoha (CZE) Kosmosrunners M (30.) muži B (18.) 1974 00:56:19
32. 32. Miroslav Suchý (CZE) Forrest Gump M (31.) muži B (19.) 1974 00:56:19
33. 33. Karel Štorkán (CZE) Staré Splavy M (32.) muži B (20.) 1979 00:56:26
34. 34. Ladislav Věchet (CZE) Česká Lípa M (33.) muži B (21.) 1970 00:56:52
35. 35. Radko Suchánek (CZE) SK Maxbike Ostrava M (34.) muži B (22.) 1971 00:56:55
36. 36. Lenka Cibulková (CZE) Mladá Boleslav Ž (2.) ženy B (1.) 1980 00:57:01
37. 37. Ita Krafková (CZE) TT Cyklorenova Cvikov Ž (3.) ženy B (2.) 1981 00:57:07
38. 38. Jan Lorinc (CZE) Ústí nad Labem M (35.) muži B (23.) 1972 00:57:21
39. 39. Miroslav Pröller (CZE) Česká Lípa M (36.) muži B (24.) 1970 00:57:46
40. 40. Vladimír Veselý (CZE) Hasiči Neratovice (Mělník) M (37.) muži B (25.) 1971 00:57:52
41. 41. Jakub Češka (CZE) UAPS M (38.) muži A (8.) 1998 00:58:38
42. 42. Jan Procházka (CZE) Pardubice Staročernsko M (39.) muži B (26.) 1979 00:58:44
43. 43. Martina Ježková (CZE) Lysá nad Labem Ž (4.) ženy B (3.) 1983 00:58:50
44. 44. Ladislav Žalud (CZE) Triatlon Mladá Boleslav M (40.) muži B (27.) 1972 00:59:09
45. 45. Tomáš Leurich (CZE) Doksy M (41.) muži A (9.) 1991 00:59:15
46. 46. Michal Jakša (CZE) TJ Doksy M (42.) muži B (28.) 1975 00:59:23
47. 47. Jaroslav Bígl (CZE) Bělá pod Bezdězem M (43.) muži B (29.) 1972 00:59:23
48. 48. Jan Ilco (CZE) Doksy M (44.) muži A (10.) 2007 00:59:36
49. 49. Saša Vítek (CZE) TJ Doksy M (45.) muži B (30.) 1978 00:59:51
50. 50. Jiří Vohanka (CZE) FBC Lions Mladá Boleslav M (46.) muži A (11.) 1983 00:59:58