# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Roman Budil (CZE) Atletika Klatovy M (1.) Muži A do 39 (1.) 1997 00:17:35
2. 2. Ondřej Kohout (CZE) TJ Chyšky,z.s. M (2.) Muži A do 39 (2.) 2001 00:17:54
3. 3. Petr Hošna (CZE) Atletika Písek M (3.) Muži A do 39 (3.) 1994 00:17:55
4. 4. Vojtěch Vacek (CZE) E-on Triathlon Team Tábor M (4.) Muži A do 39 (4.) 1995 00:18:20
5. 5. Jaromír Habara (CZE) Veselí nad Lužnici M (5.) Muži B 40-49 (1.) 1974 00:18:38
6. 6. Martin Kozojed (CZE) Bechyňský atlet.klub Bechyně M (6.) Muži A do 39 (5.) 2004 00:18:47
7. 7. Jiří Nevoral (CZE) Truhlářství Nevoral M (7.) Muži A do 39 (6.) 1983 00:18:49
8. 8. Vít Malík (CZE) CEWC Borovany Středoevrops... M (8.) Muži B 40-49 (2.) 1969 00:18:56
9. 9. Jaroslav Loos (CZE) vivobarefoot-cb.cz M (9.) Muži A do 39 (7.) 1981 00:19:03
10. 10. Jaroslav Vondrů (CZE) TJ Slavoj Pacov M (10.) Muži A do 39 (8.) 1996 00:19:16
11. 11. Robert Kostlán (CZE) EON Triatlon Tábor M (11.) Muži A do 39 (9.) 2003 00:19:24
12. 12. Erik Svoboda (CZE) Atletika Písek, Esadera M (12.) Muži C 50-59 (1.) 1968 00:19:25
13. 13. Martin Singr (CZE) SKP Nymburk, o.s. M (13.) Muži A do 39 (10.) 1987 00:19:26
14. 14. Pavel Škrleta (CZE) TJ Nová Včelnice M (14.) Muži C 50-59 (2.) 1968 00:19:29
15. 15. Dušan Bartoš (CZE) Atletika Písek M (15.) Muži C 50-59 (3.) 1964 00:19:37
16. 16. Jiří Jansa (CZE) Atletika Písek M (16.) Muži C 50-59 (4.) 1966 00:19:56
17. 17. Jiří Diviš (CZE) Cyklo Extra Cannondale team ČB M (17.) Muži B 40-49 (3.) 1975 00:20:04
18. 18. Roman Pech (CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk M (18.) Muži C 50-59 (5.) 1962 00:20:36
19. 19. Eliška Říhová (CZE) Tábor Ž (1.) Ženy A do 34 (1.) 2002 00:20:46
20. 20. Ludmila Dokulilová (CZE) Jihočeský klub maratónců Ž (2.) Ženy C nad 50 (1.) 1962 00:21:26
21. 21. Jan Pan (CZE) Nová Ves M (19.) Muži C 50-59 (6.) 1964 00:21:41
22. 22. Jitka Dušková (CZE) EON Triatlon Tábor Ž (3.) Ženy B 35-49 (1.) 1975 00:22:00
23. 23. Petr Soukup (CZE) Rychlá rota Tábor M (20.) Muži B 40-49 (4.) 1975 00:22:03
24. 24. Rostislav Mikšl (CZE) SKP Č. Budějovice M (21.) Muži B 40-49 (5.) 1972 00:22:27
25. 25. Josef Zoderer (CZE) Praha 3 M (22.) Muži D 60-69 (1.) 1952 00:22:29
26. 26. Radek Šafařík (CZE) Plnej pupek s.r.o. M (23.) Muži B 40-49 (6.) 1975 00:22:42
27. 27. Emanuel Aleš (CZE) PLNEJ PUPEK ČB M (24.) Muži B 40-49 (7.) 1976 00:22:47
28. 28. Rosťa Kudrlička (CZE) Adam Team Kluky M (25.) Muži C 50-59 (7.) 1964 00:22:54
29. 29. Tomáš Smažík (CZE) FC MAS Táborsko M (26.) Muži A do 39 (11.) 2004 00:22:59
30. 30. Ladislav Bevelágua (CZE) Ocra-Cz Team M (27.) Muži A do 39 (12.) 1982 00:23:02
31. 31. Petr Kalab (CZE) M (28.) Muži A do 39 (13.) 1990 00:23:23
32. 32. Zdeněk Doležalek (CZE) Liga 2000 Tábor M (29.) Muži D 60-69 (2.) 1955 00:23:25
33. 33. Jan Reichel (CZE) ČZU Čerčany M (30.) Muži B 40-49 (8.) 1977 00:23:41
34. 34. Petra Kincová (CZE) Triatlon Ladies Tábor Ž (4.) Ženy B 35-49 (2.) 1974 00:23:45
35. 35. Pavel Pánek (CZE) IPC ŽIROVNICE M (31.) Muži D 60-69 (3.) 1950 00:24:02
36. 36. Petr Kostlán (CZE) Senior klub team Tábor M (32.) Muži B 40-49 (9.) 1969 00:24:27
37. 37. Karel Boháč (CZE) Liga 2000 Tábor M (33.) Muži E 70-79 (1.) 1947 00:24:43
38. 38. Lenka Černá (CZE) Libnič Ž (5.) Ženy B 35-49 (3.) 1982 00:25:06
39. 39. Šárka Outlá (CZE) PLNEJ PUPEK s.r.o. Ž (6.) Ženy B 35-49 (4.) 1977 00:25:17
40. 40. Alena Smažíková (CZE) Tábor M (34.) Ženy B 35-49 (5.) 1973 00:25:23
41. 41. Václava Zodererová (CZE) Sokol Žižkov Praha Ž (7.) Ženy C nad 50 (2.) 1961 00:25:30
42. 42. Stanislav Černý (CZE) Libnič M (35.) Muži B 40-49 (10.) 1978 00:25:33
43. 43. Simona Kostlánová (CZE) SENIOR KLUB TEAM TÁBOR Ž (8.) Ženy B 35-49 (6.) 1971 00:25:40
44. 44. Jaromír Mikeš (CZE) Plnej pupek s.r.o. M (36.) Muži B 40-49 (11.) 1976 00:25:49
45. 45. Nela Kubáková (CZE) SOS Jindřichův Hradec Ž (9.) Ženy A do 34 (2.) 2004 00:25:53
46. 46. Renata Kotápišová (CZE) ASK Slavia Praha Ž (10.) Ženy A do 34 (3.) 1992 00:26:19
47. 47. Petr Hostaša (CZE) M (37.) Muži A do 39 (14.) 1981 00:26:22
48. 48. Tereza Kostlánová (CZE) EON Triatlon Tábor Ž (11.) Ženy A do 34 (4.) 1998 00:26:54
49. 49. František Cipl (CZE) Bon Bon Praha M (38.) Muži D 60-69 (4.) 1951 00:27:01
50. 50. Václav Kožíšek (CZE) SK Čtyři Dvory České Budějovice M (39.) Muži C 50-59 (8.) 1966 00:27:04