# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Jaša (CZE) AK Škoda Plzeň M (1.) Muži (1.) 1992 00:16:56
2. 2. Šimon Ekl (CZE) AC Domažlice M (2.) Muži (2.) 1996 00:17:29
3. 3. Jakub Davidík (CZE) TJ Baník Stříbro M (3.) Muži (3.) 2002 00:17:56
4. 4. Ivan David (CZE) Cyklodrak Stříbro M (4.) Veteráni II (1.) 1964 00:19:52
5. 5. Jan Pospíšil (CZE) Utah team Pytlov M (5.) Veteráni I (1.) 1970 00:19:59
6. 6. Jaroslav Stahl (CZE) Kladrubska pětka 16.9.2018 - SV Stříbro M (6.) Muži (4.) 1980 00:20:08
7. 7. Václav Nejedlý (CZE) Kermi Stříbro M (7.) Muži (5.) 1990 00:20:12
8. 8. Adam Matulka (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek M (8.) Muži (6.) 2001 00:20:17
9. 9. David Havlíček (CZE) Osmáci.cz Tachov M (9.) Muži (7.) 1986 00:20:22
10. 10. Lukáš Kopča (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek M (10.) Muži (8.) 1990 00:20:32
11. 11. Josef Suda (CZE) SK Stříbro M (11.) Veteráni I (2.) 1978 00:20:44
12. 12. Martin Bronec (CZE) Stříbro M (12.) Veteráni I (3.) 1973 00:21:12
13. 13. Jiří Trávníček (CZE) Sdružení vytrvalců Stříbro M (13.) Veteráni I (4.) 1972 00:21:23
14. 14. Tomáš Poláček (CZE) Stříbro M (14.) Muži (9.) 1991 00:21:28
15. 15. Radoslav Dyk (CZE) Kladruby M (15.) Muži (10.) 1986 00:21:28
16. 16. Jan Flaks (CZE) SV Stříbro M (16.) Veteráni II (2.) 1962 00:21:33
17. 17. Marián Rusnák (CZE) Lidl - (R&B)2 M (17.) Veteráni I (5.) 1974 00:22:24
18. 18. Stanislav Šrámek (CZE) Rock Point Salewa M (18.) Veteráni I (6.) 1969 00:22:27
19. 19. Petr Bukovjan (CZE) BUKY MALAMUT M (19.) Muži (11.) 1985 00:22:32
20. 20. Štěpánka Šlechtová (CZE) Atletika Klatovy Ž (1.) Ženy I (1.) 1992 00:22:36
21. 21. Milan Šrámek (CZE) SV Stříbro M (20.) Veteráni II (3.) 1962 00:22:59
22. 22. Jan Bláha (CZE) Stříbro M (21.) Veteráni I (7.) 1973 00:23:17
23. 23. Matyáš Krejčí (CZE) TJ Baník Stříbro M (22.) Muži (12.) 2003 00:23:21
24. 24. Lucie Davidová (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek Ž (2.) Ženy I (2.) 1994 00:23:25
25. 25. Tomáš Vlasák (CZE) AVL Stříbro M (23.) Muži (13.) 1986 00:23:32
26. 26. Jan Zíka (CZE) SV Stříbro M (24.) Veteráni II (4.) 1960 00:23:32
27. 27. Pavla Stachová (CZE) SV Stříbro Ž (3.) Ženy I (3.) 1985 00:23:45
28. 28. Jan Macák (CZE) SV Stříbro M (25.) Veteráni II (5.) 1961 00:24:00
29. 29. Radek Andrle (CZE) TJ Baník Stříbro M (26.) Veteráni I (8.) 1978 00:24:03
30. 30. Luděk Fürst (CZE) TJ Baník Stříbro M (27.) Veteráni I (9.) 1978 00:24:11
31. 31. Jaroslav Vlasák (CZE) Sdružení vytrvalců Stříbro M (28.) Veteráni III (1.) 1958 00:24:21
32. 32. Jaroslav Kroupa (CZE) Sport klub Chodová Planá M (29.) Veteráni II (6.) 1964 00:24:28
33. 33. Radek Andrle (CZE) TJ Baník Stříbro M (30.) Muži (14.) 2002 00:24:43
34. 34. Šárka Bláhová (CZE) Vytrvalci Stříbro Ž (4.) Ženy II (1.) 1978 00:24:58
35. 35. Ondřej Procházka (CZE) Stříbro M (31.) Muži (15.) 2002 00:24:58
36. 36. Patricia Procházková (CZE) SV Stříbro Ž (5.) Ženy I (4.) 1984 00:25:02
37. 37. Soňa Müllerová (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek Ž (6.) Ženy I (5.) 1989 00:25:08
38. 38. Petr Halva (CZE) Stříbro M (32.) Veteráni II (7.) 1963 00:25:28
39. 39. Václav Krhoun (CZE) Tachov M (33.) Muži (16.) 1988 00:25:42
40. 40. Jiří Leško (CZE) Cyklodrak Stříbro M (34.) Veteráni II (8.) 1963 00:25:49
41. 41. Ondřej Matys (CZE) Stříbro M (35.) Muži (17.) 2001 00:25:50
42. 42. Jan Šůcha (CZE) Stříbro M (36.) Veteráni I (10.) 1978 00:25:57
43. 43. Josef Petrák (CZE) Planá u Mariánských Lázní M (37.) Muži (18.) 1984 00:26:16
44. 44. Štefan Labanc (CZE) Sokol Konstantinovy Lázně M (38.) Veteráni III (2.) 1954 00:26:32
45. 45. Filip Šatra (CZE) Plzeň M (39.) Muži (19.) 2000 00:26:34
46. 46. Miloš Matějka (CZE) AVL Stříbro M (40.) Veteráni II (9.) 1960 00:26:58
47. 47. Radek Volena (CZE) Cyklodrak Stříbro M (41.) Veteráni I (11.) 1969 00:27:05
48. 48. Marcela Bečvářová (CZE) SKP Union Cheb Ž (7.) Ženy II (2.) 1971 00:27:17
49. 49. Lukáš Stöckelmayer (CZE) Plzeň M (42.) Muži (20.) 1980 00:27:21
50. 50. Marek Havlík (CZE) Vegrunners Stříbro M (43.) Muži (21.) 1994 00:27:38