# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Radek Hübl (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (1.) MA (1.) 1988 00:19:45
2. 2. Bonifác Boháč (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (2.) MA (2.) 2001 00:20:58
3. 3. Jan Kalous (CZE) HVEPA M (3.) MA (3.) 1998 00:21:09
4. 4. Radek Hejl (CZE) Vencl Tým Ústí nad Orlicí M (4.) MB (1.) 1972 00:21:19
5. 5. Josef Novák (CZE) Horní Čermná M (5.) MA (4.) 1997 00:21:41
6. 6. Dominik Vebr (CZE) Iscarex junior team Česká Třebová M (6.) MA (5.) 2003 00:22:08
7. 7. Ondřej Pistulka (CZE) Praha M (7.) MA (6.) 1988 00:22:18
8. 8. František Fajfr (CZE) 3D Fitness Race team Žamberk M (8.) MB (2.) 1972 00:22:32
9. 9. Antonín Malatek (CZE) Pardubice M (9.) MB (3.) 1977 00:22:48
10. 10. Jiří Vencl (CZE) VENCL-SERVIS Žamberk M (10.) MB (4.) 1974 00:23:08
11. 11. Kamil Koblížek (CZE) KOB Ústí nad Orlicí M (11.) MA (7.) 1980 00:23:14
12. 12. Ondřej Wiedermann (CZE) 3D Fitness Race Team M (12.) MA (8.) 1988 00:23:19
13. 13. Jan Pešava (CZE) Jablonné nad Orlicí M (13.) MB (5.) 1972 00:23:24
14. 14. Tomáš Krejsa (CZE) KUS - klub univerzálních sportovců Sopotnice M (14.) MB (6.) 1977 00:23:26
15. 15. Petr Lux (CZE) Tvoje Máma M (15.) MB (7.) 1976 00:23:50
16. 16. Patrik Holubář (CZE) Vencl Tým Ústí nad Orlicí M (16.) MA (9.) 2000 00:24:21
17. 17. Michal Drhlík (CZE) Dlouhoňovice M (17.) MA (10.) 1984 00:24:36
18. 18. Barbora Nováková (CZE) T.J. Sokol Kunvald Ž (1.) ZB (1.) 1983 00:24:43
19. 19. Jan Slabý (CZE) TVOJE MÁMA M (18.) MA (11.) 1990 00:24:49
20. 20. Jiří Vacek (CZE) Dlouhá Třebová M (19.) MB (8.) 1977 00:25:14
21. 21. Milan Kovář (CZE) Biathlon St. Město p. Landštejnem M (20.) MB (9.) 1974 00:25:15
22. 22. Dominik Zbíral (CZE) Brno M (21.) MA (12.) 1983 00:25:22
23. 23. Milan Moravec (CZE) Activity Lanškroun M (22.) MA (13.) 1984 00:25:44
24. 24. Martin Hynek (CZE) Pasivity Žamberk M (23.) MA (14.) 2001 00:26:05
25. 25. Michal Vebr (CZE) Vencl Tým Ústí nad Orlicí M (24.) MB (10.) 1978 00:26:10
26. 26. Michal Vacek (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (25.) MA (15.) 2004 00:26:12
27. 27. Michal Černoch (CZE) Dlouhoňovice M (26.) MB (11.) 1977 00:26:13
28. 28. Ivan Belobrad (CZE) Pasivity Žamberk M (27.) MC (1.) 1966 00:26:17
29. 29. David Fišer (CZE) České Libchavy 58, 56114 M (28.) MA (16.) 1980 00:26:18
30. 30. Jan Černý (CZE) Ústí nad Orlicí M (29.) MA (17.) 1998 00:26:37
31. 31. Lukáš Malý (CZE) Dlouhoňovice M (30.) MA (18.) 2003 00:26:44
32. 32. Matěj Rous (CZE) Verměřovice M (31.) MA (19.) 2004 00:26:47
33. 33. Tereza Šedová (CZE) Cykluklub Bendl Vysoké Mýto Ž (2.) ZA (1.) 2003 00:26:50
34. 34. Martin Hájek (CZE) ZŠ Vel.Karl M (32.) MA (20.) 2001 00:26:51
35. 35. Jacek Vliasz (CZE) LKS ISKRA Jaszkowa M (33.) MA (21.) 1992 00:27:01
36. 36. Jerzy Uliasz (CZE) LKS ISKRA Jaszkowa M (34.) MB (12.) 1969 00:27:01
37. 37. Monika Vebrová (CZE) Česká Třebovíá Ž (3.) ZB (2.) 1979 00:27:20
38. 38. Hubert Sobezak (CZE) M (35.) MA (22.) 1987 00:27:28
39. 39. Daniel Barvínek (CZE) Atletika Žamberk M (36.) MA (23.) 2006 00:27:33
40. 40. Romana Barvínková (CZE) T.J. Sokol Atletika Žamberk Ž (4.) ZB (3.) 1979 00:27:34
41. 41. Radim Eliáš (CZE) Vysoke Myto M (37.) MB (13.) 1970 00:27:40
42. 42. Michal Vítek (CZE) Dlouhoňovice M (38.) MA (24.) 1985 00:27:54
43. 43. Marek Fajer (CZE) M (39.) MA (25.) 2006 00:28:03
44. 44. Roman Doleček (CZE) Líšnice M (40.) MA (26.) 1979 00:28:10
45. 45. Josef Smola (CZE) Enlightened Eastern Bohemia Legion M (41.) MA (27.) 1980 00:28:31
46. 46. Sabina Eliášová (CZE) SKI Team ČT Ž (5.) ZA (2.) 1998 00:28:32
47. 47. Eva Jirásková (CZE) TJ Maratonstav Úpice Ž (6.) ZC (1.) 1964 00:28:38
48. 48. Milan Nastoupil (CZE) Verměřovice M (42.) MB (14.) 1975 00:29:10
49. 49. Dominik Hájek (CZE) CET Česká Třebová M (43.) MA (28.) 2006 00:29:39
50. 50. Ludmila Hájková (CZE) CET Česká Třebová Ž (7.) ZB (4.) 1975 00:29:42