# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Adam Szymanik (CZE) TJ Jakl Karviná M (1.) A (1.) 1996 00:35:43
2. 2. Rafal Zielinski (CZE) Jastrzebie-Zdroj M (2.) A (2.) 1981 00:36:32
3. 3. Ondřej Dobiáš (CZE) AK Emila Zátopka Kopřivnice M (3.) A (3.) 1997 00:37:00
4. 4. Dominik Gawlas (CZE) Cieszyn M (4.) A (4.) 1982 00:37:30
5. 5. Petr Hvolka (CZE) JUMP SPORT Frýdek - Místek M (5.) B (1.) 1975 00:38:08
6. 6. Jacek Krowiak (POL) Klub Biegacza Fartlek M (6.) B (2.) 1977 00:38:28
7. 7. David Hartig (CZE) Burik Running TeamPetřvald M (7.) B (3.) 1973 00:38:40
8. 8. Marcin Franek (CZE) Cieszyn M (8.) B (4.) 1977 00:38:50
9. 9. Marcel Lipka (CZE) Karviná M (9.) B (5.) 1974 00:39:15
10. 10. David Szymik (CZE) Dolní Lutyně M (10.) A (5.) 1984 00:39:31
11. 11. Damian Luzniak (POL) Daedong System Poland M (11.) A (6.) 1989 00:39:53
12. 12. Tomasz Orel (CZE) Kaczyce M (12.) B (6.) 1978 00:40:11
13. 13. David Bruk (CZE) Behshop.cz M (13.) C (1.) 1968 00:40:18
14. 14. Rostislav Pietrzyk (CZE) Kosk Vělopolí M (14.) B (7.) 1977 00:40:36
15. 15. Marek Spilka (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (15.) A (7.) 2001 00:40:52
16. 16. Petr Chovanec (CZE) BK SaK Ložiska Karviná M (16.) B (8.) 1973 00:41:27
17. 17. Vojtěch Wala (CZE) regiorun.cz M (17.) A (8.) 1999 00:41:34
18. 18. Dawid Mazgaj (CZE) Chybie M (18.) A (9.) 1984 00:41:39
19. 19. Pavel Sztymon (CZE) Mushing team Ostrava (Johanka Hvězd Ž (1.) B (9.) 1973 00:41:45
20. 20. David Vawreczka (CZE) TJ Jakl Karviná M (19.) A (10.) 1981 00:41:48
21. 21. Filip Szymanik (CZE) TJ Jakl Karviná M (20.) A (11.) 1994 00:41:55
22. 22. Michal Broda (CZE) TJ Jäkl Karviná M (21.) A (12.) 1988 00:42:23
23. 23. Petr Wala (CZE) BK SaK Ložiska Karviná M (22.) B (10.) 1971 00:42:38
24. 24. Tomasz Glajcar (CZE) HARBUTOWICE M (23.) B (11.) 1976 00:43:04
25. 25. Jan Kujavský (CZE) Město M (24.) A (13.) 2001 00:43:17
26. 26. Jiří Konieczny (CZE) Běžecká skupina v Českém Těšíně M (25.) C (2.) 1963 00:43:19
27. 27. Karel Kravčík (CZE) BK SaK Ložiska Karviná M (26.) C (3.) 1956 00:43:25
28. 28. Ingrid Matana (CZE) Sak Fit Zaprešic Ž (2.) E (1.) 1979 00:43:46
29. 29. Veronika Siebeltová (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. Ž (3.) D (1.) 1996 00:43:56
30. 30. Magdalena Ciacivka (CZE) Mazanowice Ž (4.) D (2.) 1986 00:44:06
31. 31. Sebastian Zyla (CZE) Konczyce Mate M (27.) A (14.) 1993 00:44:07
32. 32. Piotr Adamczyk (CZE) Český Těšín M (28.) A (15.) 1980 00:44:18
33. 33. Ondřej Adamec (CZE) Start Havířov M (29.) A (16.) 2004 00:45:14
34. 34. Jaroslav Kondel (CZE) BK SaK Ložiska Karviná M (30.) C (4.) 1958 00:45:21
35. 35. Kateřina Krtková (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. Ž (5.) D (3.) 1998 00:45:22
36. 36. Ivana Zbořilová (CZE) BK SaK Ložiska Karviná Ž (6.) E (2.) 1982 00:45:34
37. 37. Grzegorz Galas (CZE) Chybie M (31.) B (12.) 1978 00:45:36
38. 38. Bartosz Tochowicz (POL) Olza Cieszyn M (32.) B (13.) 1969 00:45:55
39. 39. Jan Bierski (POL) Pogwizdow M (33.) C (5.) 1962 00:46:13
40. 40. Krysztof Szczyska (CZE) Cieszyn M (34.) B (14.) 1978 00:47:38
41. 41. David Sedláček (CZE) Karviná M (35.) B (15.) 1978 00:47:45
42. 42. Lukáš Jandák (CZE) Karviná M (36.) A (17.) 1993 00:48:02
43. 43. Marek Kožusznik (CZE) Radegast Beerclub Na Kopečku M (37.) B (16.) 1974 00:48:09
44. 44. Marek Mutykiewicz (CZE) Pogwizdów M (38.) C (6.) 1967 00:48:13
45. 45. Tomáš Kurtin (CZE) Karviná M (39.) B (17.) 1978 00:48:29
46. 46. Jiří Sikora (CZE) Český Těšín M (40.) B (18.) 1969 00:48:34
47. 47. Luboš Namyslo (CZE) Si zabil M (41.) A (18.) 1980 00:48:37
48. 48. Tomáš Zika (CZE) Běžecký skupina Český Těšín M (42.) C (7.) 1967 00:48:42
49. 49. Jaromír Dulawa (CZE) BK SAK Karviná M (43.) B (19.) 1974 00:48:45
50. 50. Marcel Body (CZE) X-Trail Orlová M (44.) A (19.) 1982 00:48:48